Annemle sürekli kavga ediyorum

ax9

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2021
1
0
25
Arkadaşlar öncelikle merhaba, artık o kadar bıktım ki burada kısaca anlatıp fikir almak istedim sizlerden.
Ben annemle çok küçük yaşlardan beri sürekli kavga ediyorum ve hiçbir zaman durulduğu bir dönem olmadı kendimi bildim bileli kavga ediyoruz beni çok seviyor biliyorum bende onu çok seviyorum ama asla anlaşamıyoruz aynı şekilde babamla da sürekli kavga ediyor bende bu kavganın gürültünün içinde büyüdüm 1 tane erkek kardeşim var ona karşı daha sakin onunla bu şekilde problemler yaşamıyor ama ben ve babama karşı çok sabırsız ve öfkeli. Kavgalarımızın da gerçekten ciddi elle tutulur bir sebebi yok mesela güne başladık uyandık ben neden şunu şöyle yaptın anne dedim bir soru sordum ya da tek kelime konuştum direkt onu kavgaya dönüştürüyor bağırarak konuşuyor hakaret ediyor bakışları tavırları beni çıldırtıyor bu kadar tahammülsüz olmasına artık gerçekten katlanamıyorum sürekli bir şeyleri uzatıyor büyütüyor kötülemek ya da kötülemiş gibi olmak istemiyorum o benim annem evet sevgisinden eminim güzel yönleri de var ama ben bu sebepten dolayı yani artık kavgalara dayanamadığım için 2 kez intihar ettim o noktaya geldim pişman oldum mu evet benim yaptığım da çok normal bir şey değil farkındayım uzun zaman geçti zaten üzerinden ergenlik dönemlerimdi o zamanlar ama şimdi üniversiteyi bitirdim kaç yaşına geldim hala aynı durumdayız yanımızda biri varken yokken hiç farketmiyor bilmiyorum sakin kalsam daha çok üstüme geliyor bende aynı şekilde davranınca ağlıyor bende ağlıyorum söylediklerim için sonrasında pişman oluyorum ne yapacağımı bilemiyorum artık annemle problem yaşamadan ağlamadan üzülmeden bir hayat istiyorum sadece bana karıştığı ya da üstüme geldiği kadar kardeşime karışsa onun sıfır tahammülü olur benimde hatalarım var evet ama sorun benlik değil bunu anlatmaya çalışıyorum yanlışlarından bahsediyorum ama o da bir işe yaramıyor benim gibi problemler yaşayıp bir çözüme kavuşturan varsa ya da bir fikri tecrübesi olan her türlü yoruma açığım bu şekilde devam etmesini istemiyorum aramızdaki ilişkinin

X