Annesiz kedim şanslımın yeni halleri merak edenler buyursun

yasmer

Guru
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2007
683
417
Tontiş kızımı biliyosunuz sokakta çocuklar taşlarken bulmuştum ve ne şekillerde baktım yoğun iş hayatımda biberonlar neler neler yaptım bebişime yavaş yavaş dışarı bırakıcam diye kendimi alıştırıyodum ama yok ne o beni nede biz onu bırakabiliyoruz evet canımıniçinin resimleri bakın bakalım ne kadar büyümüş aşkım benim

canım kuşuma bişey yapmıyo ama sanki yapıcakmış gibi hareketler falan yapıyo o kadar tatlı oluyoki
dsc01431pa8.jpg

fotoraf0058tv8.jpg

eşimle beraber uyurlarken
fotoraf0063ep1.jpg

sıcaktan bunaldı yatışa bak
fotoraf0100uq1.jpg

sansli2bo9.jpg

fotoraf0041wd3.jpg

dışarı bayılıyo
fotoraf0035ie5.jpg

Son düzenleme:
ya resimler büyük çıkmış ayarlayabilen var sa yada ne yapmam gerekiyosa söylermisiniz her kademeyi denedim ama hepsinde büyük çıktı

Çok şeker ama bunun için yeni konu açmayıp ilk konunuzdan devam etmeliydiniza.s.

Benim kedimin adıda tOntiŞ. Ağustos ayında mahallemizdeki çocuklar kutunun içinde bulup kapımın önüne getirmişlerdi. Ne yapacaklarını şaşırmışlardı. Pisin çok cici bebiş. Çok beğendim tOntiŞini. 3-4 aylık var sanırım benimki gibi. Allah(c.c.) uzun ömürler versin pisiciğine. :asigim::1hug:

İlk resimdeki kedinin kuşa bakışını düşünürsek hiçte dosthane değil yanlız o kuşla kediyi yanlız bırakmayı pek fazla düşünmeyin bence vede aç kalmamasına dikkat. Valla benimde hem beslediğim muhabbet kuşum hemde kedim vardı kedim yanımdayken kedinin ciğere baktığı gibi kuşa bakar ama asla kafese yanaşmazdı ama bir keresinde güvenip yanlız bıraktım kuşum viyaklamasına zor yetiştim valla minnacık aralıktan benim kedi elini içeri geçirmiş kuşu öldürmeye çalışıyordu allahtan kafes büyüktü de bişey olmadı. Tabi beni görünce kafesten uzaklaşıp ayağıma dolanmalar yaptığı binbir şirinlikte apayrı:roflol:

X