El Sanatları Annişkomun el emekleri

Silviya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2007
1.049
3
39
siznle annecimin yaptıklarını paylaşmak istiyorum.geçen sene ismek kurslarında mefruşat bölümüne gitmişti bu senede ahşap boyamaya gidiyo.hatun 56 yaşında ay ben fenalık geçiriyorum el işi beni sıkıyo ama görüncede ortaya çıkanı bayılıyorum ya...

s7301007sy8.jpg

mor renkli örtü.resim sergide çekildi.çoğunluğu kum boncuklardan oluşan kontörleri simle işlenmiş orta kısmı kadife kenarları tafta ile hazırlanmış yatak örtüsü.(anneme nazar değmesin :nazar:)

s7300999te6.jpg

s7300993kh8.jpg

s7300994ko3.jpg

bunlar takı bölümünün çalışmaları bizmle ilgisi yok...

08122007280wy8.jpg

08122007281lq9.jpg

bende anneme özendim ve bu çantayı işledim..dikim dahil hepsi bana aittir

Aralarda kalmaması için daha sonra paylaştığım çalışmaların linklerini bu mesajıma ekliyorum.Linklere tıklayarak görebilirsiniz...

http://www.kadinlarkulubu.com/showpost.php?p=1625107&postcount=9

http://www.kadinlarkulubu.com/showpost.php?p=1813454&postcount=42

teşekkür ederim arkadaşlar...şidi bikaç ahşap çalışması ekliycem.. zaman içndede yaptıklarını koycam beni takip edin anacım ........ :)))))))

hepsi harikaa anneciğinin ellerine sağlık çantaya ve takılara bayıldım

saol canım ama çantayı ben yaptım takılarıda sergide çekmiştim onların bizimle alakası yok yani onları annem yapmadı..ama şimdi eklediğim resimler ahşaplar ve panço annemin emeği..

evet canım ellerine sağlık
bana daha güzel çantalar yapman dileğiyle öpenze..

delüm benim ya.yapcem inşallah ama tembelim biliyosun :)

ay bitane daha yapmıştım ama onun resmini koyamicam çünküm ona jilet attılar!eve bi geldim ertesi gün farketmiştim kesmişler boydan boya içindeki astar olmasa telefon cüzdan ve bilimum eşyalarımı kapıp gitceklermiş!tabi çok şükür o kesici alet bana rastlamadı!

ay bitane daha yapmıştım ama onun resmini koyamicam çünküm ona jilet attılar!eve bi geldim ertesi gün farketmiştim kesmişler boydan boya içindeki astar olmasa telefon cüzdan ve bilimum eşyalarımı kapıp gitceklermiş!tabi çok şükür o kesici alet bana rastlamadı!

Amanın Silviyam, ne diyosun sen..:teselli:Aman Allah korumuş canım,çok geçmiş olsun..
Kıs,hep diyorum zaten:Ben senin bu annene hastayım.Maşallah ne kadar da marifetliymiş.Çok çok tebrik ediyorum,Süper olmuş hepsi de.:nazar:Bunlar annene canım:a.s.
Ama şu,bi mesajında dediğin -hamarat annenin tembel kızı -olayına katılmak mümkün değil.Senin yaptığın çanta da süper çünkü,maşallah sana da:nazar:a.s.

aaaaaaa..!
ben bunu bilmiorum hiç bahsetmedin bu olaydan..?
ne zaman oldukine?:uhm:
bilseydim..:1ninca:

Amanın Silviyam, ne diyosun sen..:teselli:Aman Allah korumuş canım,çok geçmiş olsun..
Kıs,hep diyorum zaten:Ben senin bu annene hastayım.Maşallah ne kadar da marifetliymiş.Çok çok tebrik ediyorum,Süper olmuş hepsi de.:nazar:Bunlar annene canım:a.s.
Ama şu,bi mesajında dediğin -hamarat annenin tembel kızı -olayına katılmak mümkün değil.Senin yaptığın çanta da süper çünkü,maşallah sana da:nazar:a.s.

saol fıstıkım Şeniz

aaaaaaa..!
ben bunu bilmiorum hiç bahsetmedin bu olaydan..?
ne zaman oldukine?:uhm:
bilseydim..:1ninca:

güselim ya ablma burdayken odu işte alışverişe çıkmıştık ne ara olmuş nerde yapmışlar hiç hissetmedim eve geldikten 1 gün sonra farkına vardım...

cnm hepsi birbirinden güzel olmuş anneciğinin ellerine sağlıka.s.
Benim annemde boyama kursuna gidio yeni başladı ama hariklar yaratıo kıyamm elllerine:teselli:ablamla ikimize salon takımı yaptı aynı hazır örtüler gibi süper oldu.
Senden özendim bende koycam fotolarını çok sevinir cnm benimŞeniz
bende senin gibi çok sıkılıorum "yapma anne gözlerine yazık"diorum ama onlar deşarj oluolar öle mutlu oluolar .Ortaya çıkanlarıda gördükten sonra utanıorum kendimden:asigim:
En kısa zamanda anacuğumun emeklerini bende paylaşıcam sizlerle:1rolleyes:

canım silviam annenın ve senın ellerinize saglık hepsi birbirinden güzell en önemlısı bunları işleyebılecek bi sabra sahıp olmakk tabıkı dee bende şu an kardeşcegizimee çeyiz hazırlıyorumm ve mutfak takımını tamamlamaya çalışıyorımm henüz piko su yapılmadı ama modelını eklıyorumm bakalım begenıcekmisinizz şekerlerimm

kız daha çok resim koysaydın ya..y.örtüsü ayrıntı mesela..
ellerine sağlık anneciğnin...

canım elimde fazla resim yok yatak örtüsünün..zaten buraya koyma firi yeni aklıma geldi.. eğer bigün açarsam pakedini daha detaylı rsimlerii paylaşırı..ilgilenmene , beğenmene sevindim saol...

cnm hepsi birbirinden güzel olmuş anneciğinin ellerine sağlıka.s.
Benim annemde boyama kursuna gidio yeni başladı ama hariklar yaratıo kıyamm elllerine:teselli:ablamla ikimize salon takımı yaptı aynı hazır örtüler gibi süper oldu.
Senden özendim bende koycam fotolarını çok sevinir cnm benimŞeniz
bende senin gibi çok sıkılıorum "yapma anne gözlerine yazık"diorum ama onlar deşarj oluolar öle mutlu oluolar .Ortaya çıkanlarıda gördükten sonra utanıorum kendimden:asigim:
En kısa zamanda anacuğumun emeklerini bende paylaşıcam sizlerle:1rolleyes:

cok saol sende paylaştığında linki mutlaka bırak buraya merakla bekliyorum :)

canım silviam annenın ve senın ellerinize saglık hepsi birbirinden güzell en önemlısı bunları işleyebılecek bi sabra sahıp olmakk tabıkı dee bende şu an kardeşcegizimee çeyiz hazırlıyorumm ve mutfak takımını tamamlamaya çalışıyorımm henüz piko su yapılmadı ama modelını eklıyorumm bakalım begenıcekmisinizz şekerlerimm

fıstığım süper..emeğine sağlık.. anecimede gösterdim oda biendi..güsel oluş dedi..yeni şeylere olursa bekleriz paylaş mutlaka .. hatta bunun bitip pikolanmış halnide koy ozaman dahaçok belli eder kendini

ayrıca ilaydax25, dost27 Şeniz , shekerr_34, anuşka,ressam1970,SIEDA ve emel42Şeniz ayrı ayrı hepinize tşkle...

takıları annenmi yaptı:1shok: satıyomusunuz bunları:1rolleyes:

hayır canım resmin altında zaten belirtmiştim onlar takı bölümü kursiyerlerinin çalışmaları.annemle ven bekimle alakası yok sadece elimde resimler olduğu için paylaştım

cnm bılıyomusun bende yaptım bunlardan.3 sene oncesıne kadar bende mefruşat ve ahsap boyama kurslarına gıtmıştım ve benımde bır çok eserım var o konularda.yataak ortulerı,nevresım,pike takımları,sandık tepsi,,ve sayamadıgım biçok şey..
bı gun vaktım olursa bende buraya resımlerı koyup paylasmak ısterım cnm
ellerıne saglık

cnm bılıyomusun bende yaptım bunlardan.3 sene oncesıne kadar bende mefruşat ve ahsap boyama kurslarına gıtmıştım ve benımde bır çok eserım var o konularda.yataak ortulerı,nevresım,pike takımları,sandık tepsi,,ve sayamadıgım biçok şey..
bı gun vaktım olursa bende buraya resımlerı koyup paylasmak ısterım cnm
ellerıne saglık

tamam canım.paylaşımını bekliycem.sakın haber vermeyi unutma Şeniz

foto464bm3.jpg

foto465aq4.jpg

bunlar benim çalışmalarım.kutunun takımı şeklinde çekmeceli ayna birde foto çerçevesi var.onlarda ilerde ekliycem...

Silvişim.. Senin de annenin de ellerine sağlık.. Ve bana göre nazarlığı ikiniz de hallediyorsunuz.. :nazar: :nazar:

Yetenek zaten şart da sabır da çok önemli el işinde..

Favorim; peçetelik ve senin yaptığın ayçiçek işlemeli beyaz kutu.. Hani aynası da var dediğin..

İkinizi de kocaman tebrik ediyorum.. E-ee boşuna dememişler; "Annesine bak, kızını al" diye.. yerimseniben

Silvişim.. Senin de annenin de ellerine sağlık.. Ve bana göre nazarlığı ikiniz de hallediyorsunuz.. :nazar: :nazar:

Yetenek zaten şart da sabır da çok önemli el işinde..

Favorim; peçetelik ve senin yaptığın ayçiçek işlemeli beyaz kutu.. Hani aynası da var dediğin..

İkinizi de kocaman tebrik ediyorum.. E-ee boşuna dememişler; "Annesine bak, kızını al" diye.. yerimseniben

teşekkür ederim püsküütüm yetenek belki birazcık var ama sabır alsa!malesef çok sabırsız biriyim.ayrıca canım yapmak istemezse birşeyi kolum milim kıpırdamaz.annecim el işlerine düşkün seviyo böyle şeyler yapmayı.bende onun gönlü olsun die ucundan tuttum biraz.daha neler yaptıacakta bana kaytarıyorum.çok sıkıyo bazı şeyler :eek: ekleyeceğim birkaç parça daha var sergiden sonra eklerim artık. bakalım kutumun aynasınıda beğenecek misin sırnaşık şey

X