Anoreksiya mı :/

Kızlar daha önce bir konumda bahsettigim ayrılık süreci, üzerine bir de sınav stresim ile birlesti..
Zaten hic kilolu bi insan olamamıştım ama 48 sabit kilomdu.. simdi neredeyse 10 gündür lokma yiyemiyorum agzima su dahi alsam bulanti ile birlikte bos olan midemden safra atıyorum. .
Ve inanilmaz hizli şekilde 40 a düştüm. .
Pazartesi doktora gidicem ama benzer sorunlar yasayanlar var mı?
Nasıl asabilirim?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım bende anksiyete var sevgilimden ayrıldığım dönemde dört günde beş kilo verdim. Anoreksiya olmak zorunda değil, kaygı bozukluğu da olabilir, yani anksiyete...

Canım bende anksiyete var sevgilimden ayrıldığım dönemde dört günde beş kilo verdim. Anoreksiya olmak zorunda değil, kaygı bozukluğu da olabilir, yani anksiyete...

Yemin ederim ne sevgiliymis varyaaa sevdiğim guneee ... :/
Ben bu kadar aciz değildim suan bu durum bile beni geriyor.. simdi msjindan sinra arastirdim biraz evet olabilir doktor baksin bakalım bide..
Yani ben sonunda psikolojik bir şey cikacak ondan eminim de iste off :KK43:

Suan bu soyledigime kizacaksim biliyorum ama inan zayiflik daha büyük bi illet.. bunu cok samimi söylüyorum.abartmadan kilolu olunabilir ama onun da fazlasi zarar bunun daa..

Haklısın, niye kızmayın ki. Benim kilometre normal ama ben daha zayıf olmak istiyorum sadece. Dediğin gibi herşeyin aşırısı zararlı.

Yemin ederim ne sevgiliymis varyaaa sevdiğim guneee ... :/
Ben bu kadar aciz değildim suan bu durum bile beni geriyor.. simdi msjindan sinra arastirdim biraz evet olabilir doktor baksin bakalım bide..
Yani ben sonunda psikolojik bir şey cikacak ondan eminim de iste off :KK43:

Çok fena hastalıklar bunlar... Acizlikten öte bir de psikolojik bir rahatsızlık eklenince insanın tepkileri anormalleşiyor, ben de öyleyim işte:KK14: Bir de bunu düşünüp germe bence kendini. Anksiyete zor bir rahatsızlık ama düzenli ilaç kullanımıyla baya iyileşiyor. İlaçlar bende tüm yan etkilerini gösterdiği için kullanamıyorum ben ama

Çok fena hastalıklar bunlar... Acizlikten öte bir de psikolojik bir rahatsızlık eklenince insanın tepkileri anormalleşiyor, ben de öyleyim işte:KK14: Bir de bunu düşünüp germe bence kendini. Anksiyete zor bir rahatsızlık ama düzenli ilaç kullanımıyla baya iyileşiyor. İlaçlar bende tüm yan etkilerini gösterdiği için kullanamıyorum ben ama

Zor.. konusulsa cok uzunnn ama onca laf da faydasız. . Suan durumun ne peki? Ne gibi yan etkiler oldu sende kilo ne durumda?

Zor.. konusulsa cok uzunnn ama onca laf da faydasız. . Suan durumun ne peki? Ne gibi yan etkiler oldu sende kilo ne durumda?

Benim kilomda artış veya azalış olmadı. İnsomnia yan etkisiydi, çok az görülüyormuş ama bende çıktı. Üç gün toplamda iki saat anca uyuyabiliyordum. Zorladım kullandım üç ay o dönem anksiyetem baya iyiydi ama uyku problemi oldu işte bu defa da. İlacı bırakalı üç dört sene oluyor, şimdi en ufak streste yemekten kesilme, kilo verme, bi süre sonra mide ağrısı, ve ishal oluyor... Ben de haftaya gideceğim doktora, ilaçsız baş edilecek şeyler değiller.

Bu arada problemin anksiyete çıksa da çıkmasa da ilaç tedavisinin yanında terapi öneririm. Psikolog çok çok iyi geliyor:)

Ben de önce 55ten 52ye düşmüştüm geçen gün tartıldım 48 olmuşum korktum şimdi. Boyum 1.68 :KK43:
İnşallah düzelirsin bir an evvel doktora git sonuçları da bizimle paylaş..

Tiroit hormonlarında bir sorun olabilir belki hormonlar çok hızlı çalışırsa zayıflarsınız.

Bu arada problemin anksiyete çıksa da çıkmasa da ilaç tedavisinin yanında terapi öneririm. Psikolog çok çok iyi geliyor:)

Tıp okumayı düşündün mü? :)
Hayır dusunmediysen ve hala gec değilse şansını bi dene derim ben..
Isin şakası bir yana ilaçlarla ilgili verdigon bilgiler iyi oldu adam paldir kuldur yazdi receteyi durr dedim bi sn soracaklarim vart.. ben arkadasimdan böyle böyle yan etkiler duydum emin olmak istiyorum..
O da klasik cevabi verdi tabi her bünye de aynı etki olmaz bunu ancak kullandığın zaman anlarız.. bu arada tabii bir psikiyatristten de randevu almamı istedo yonlendirdi uzun olmasa da görüştük biraz onunla da ama icime sinmedi o simdi yeni doktor araştırmaya başlıyorum. . Gerisi Allah kerim.

çok geçmiş olsun canım atlatırsın inşallah

Ben de önce 55ten 52ye düşmüştüm geçen gün tartıldım 48 olmuşum korktum şimdi. Boyum 1.68 :KK43:
İnşallah düzelirsin bir an evvel doktora git sonuçları da bizimle paylaş..

Tiroit hormonlarında bir sorun olabilir belki hormonlar çok hızlı çalışırsa zayıflarsınız.

Teşekkür ediyorum güzel dilekler icin durumu bildirdim zaten :/
Bu arada tiroid hormonlarim hızlı çalışıo evet tahliller heo o yondeydi zaten doktorda söyledi ama bu kadar hızlı kili kaybı yapmıyor daha cok aldirmiyor :/

Tıp okumayı düşündün mü? :)
Hayır dusunmediysen ve hala gec değilse şansını bi dene derim ben..
Isin şakası bir yana ilaçlarla ilgili verdigon bilgiler iyi oldu adam paldir kuldur yazdi receteyi durr dedim bi sn soracaklarim vart.. ben arkadasimdan böyle böyle yan etkiler duydum emin olmak istiyorum..
O da klasik cevabi verdi tabi her bünye de aynı etki olmaz bunu ancak kullandığın zaman anlarız.. bu arada tabii bir psikiyatristten de randevu almamı istedo yonlendirdi uzun olmasa da görüştük biraz onunla da ama icime sinmedi o simdi yeni doktor araştırmaya başlıyorum. . Gerisi Allah kerim.

Ben mühendisim canım, artık çok geç:KK53: Bence verdiği ilacı kullan, zaten hiçbir ilacın nasıl etki edeceğini bilemezsin kullanmadan. Benim ilacımı kullanan bi arkadaşım çok memnundu mesela. Bunun gibi:KK34:

X