Anşanın Öyküsü Giden 27 Kiloya Elveda...

Zayıflama yolculuğuna çıkmama sebep olan en büyük etken,buradaki başarı öykülerini okumamdı bundan 8 ay önce.Onlarca belki yüzlerce başarı öyküsü okudum.Ama itiraf etmeliyim ki,hiçbir başarı öyküsü beni bu derece duygulandırıp,gözlerimden yaşlar süzülmesine sebep olmamıştı.Çünkü bu öykü;8 ayı beraber geçirdiğim,97 kilolarını gördüğüm ve 105'le hayatıyla kesiştiğim,3 hanelerden 2 hanelere ve hedeflere beraber yürüdüğüm,8 ay boyu azmi ve iradesi ile gurur duyup kendi diyetim adına da kamçılandığım güzeller güzeli Anşaa'mın,yürekli ve özverili Ayşem'in öyküsüydü.Öyle bir kadın,öyle bir anne,öyle bir azim timsaliydi ki başarı öyküsünü okuduğunuz bu güzellik;ağır iş temposuna rağmen ne diyetini ne mesleğini,ne de hayatın Ona sunduğu türlü ve erdemli rolleri ihmal etti.İşten geceleri çıktığı günler bile takımına geldi ve bildirimini yaptı.Mızmızlanmadı,bahanelerin arkasına saklanmadı,yalnızca azmetti ve sabretti.
Ayşem,seninle gurur duyuyorum bitanem.Ve varlığını varlığımla kesiştiren güce sonsuzluk kadar şükrediyorum.Seni çok seviyorum :KK70:

oyoyoyyyyyy nevimmm benimmm bende seni seviyorum tatlışımmm:KK34:

X