Antalya Araştırma veya devlet hastanesinde meme estetiği yaptıranlar YAZSIN

Cancan00123

Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2020
3
0
30
Antalya da araştırma veya devlet hastanesinde protezsiz meme dikleştirme ameliyatı olmak istiyorum. Özeller çok pahalı diye o kadar bütçem yok. Antalyada olup da ya da buralarda estetik yaptıranlar lütfen konuyla ilgili bilgilerini paylaşabilirler mi

Merhaba ben de araştırıyorum.
Akdeniz üniversitesi Koray Coşkun Fırat
Eğitim araştırma Asım Uslu bu isimleri tavsiye etmişler. Ben eylülden sonra düşünüyorum. Buradan haberleşelim lütfen.

Asım Uslu'yu ben de duydum. Muayene sirasi bulamıyorlarmış. Muayene olabilirseniz buraya yazarsaniz konusabiliriz. Ben de merak ediyorum.

Merhaba ben de araştırıyorum.
Akdeniz üniversitesi Koray Coşkun Fırat
Eğitim araştırma Asım Uslu bu isimleri tavsiye etmişler. Ben eylülden sonra düşünüyorum. Buradan haberleşelim lütfen.
Bende bende düşünüyorum artık bulunduğum yer değil başka şehirlere açılmaya karar verdim 🤣 sende benim düşündüğüm zamanlarda yaptiracaksin doktor arıyorum yana done

Merhaba bir süredir istanbul_antalya da Prof Dr ömer refik özerdemi instagram dan takip ediyorum, bir bakın isterseniz. Operasyonları başarılı görünüyor. Ben şuan egzersiz yapıyorum istediğim ölçüleri başaramazsam kestirecem 😂

Ben de Antalya'da meme dikleştirme ameliyatı araştırıyorum, 2 yıl önce Asım Uslu'dan zar zor randevu alıp görüşmüştüm. Çok yoğun olduklarını sıra verseler de en az 1 yıl sonrasına ancak olabileceğini söyledi ama geri de dönüş olmadı. O zamandan bu yana özeldeki fiyatlar uçmuş :KK43:

X