Antalya Atatürk Devlet Hastanesinde Doğum Yapanlar?

bende böyle bir başlık arıyordum saol açtığın için. antalya devlet hastanesi, antalya atatürk devlet hastanesi yada tıp fakültesinde doğum yapanlar yazabilirler mi. teşekkürler.

bende tıp fakültesine gidiyorum. 5 aylık hamileyim. ve hangi hastanede doğum yapacağıma bende karar vermedim.tecrübeli biri varmı?

Ben henüz 11 haftalık gebeyım ama doğumumu nerede yapacağıma bir türlü karar veremedım,şimdiden araştırıyorum.Devlet hastanesınde ebeler doğum yaptırıyormuş denıyor,Tıp ta ise doktor yüzü görebılen yok zaten,uyduruk işini bilmeyen araştırma görevlılerı bakıyor hastaya.Doğumda da böylemi bu?Ben sadece muayeneye gıttım ve karşımda soru sorabılecegım bir doktor bulamadım,ılla özelıne gıtmek lazım doktor bulabılmek ıcın.Bana bır bayan araştırma görevlısı baktı,ve düşük tehdıdı geçirdiğim için acile geldığımde yıne aynı araştırma görevlısı göbekten bakılan ultrason başlığıyla vajınal ultrason çekmeye kalktı,acıdan bayılıyordum,üstelık azarladı ağladığım için.ısmi Aslı bu bayanın,polıklınığede bu cahil,kaba kişiyi koyuyorlar.Üç gün sinir krizi geçirdim bu ınsan artığı yüzünden.
Tıpta veya devlet hastanesınde doğum yapanlar önerılerde bulunabılırlermı??Ben bu konuda çok dertlıyım.Doğum yapacağım yerde gıdıp muayene olmak ıstıyorum.

Şimdiden Teşekkürler..

Ben henüz 11 haftalık gebeyım ama doğumumu nerede yapacağıma bir türlü karar veremedım,şimdiden araştırıyorum.Devlet hastanesınde ebeler doğum yaptırıyormuş denıyor,Tıp ta ise doktor yüzü görebılen yok zaten,uyduruk işini bilmeyen araştırma görevlılerı bakıyor hastaya.Doğumda da böylemi bu?Ben sadece muayeneye gıttım ve karşımda soru sorabılecegım bir doktor bulamadım,ılla özelıne gıtmek lazım doktor bulabılmek ıcın.Bana bır bayan araştırma görevlısı baktı,ve düşük tehdıdı geçirdiğim için acile geldığımde yıne aynı araştırma görevlısı göbekten bakılan ultrason başlığıyla vajınal ultrason çekmeye kalktı,acıdan bayılıyordum,üstelık azarladı ağladığım için.İsmi Aslı bu bayanın,polıklınığede bu cahil,kaba kişiyi koyuyorlar.Üç gün sinir krizi geçirdim bu ınsan artığı yüzünden.
Tıpta veya devlet hastanesınde doğum yapanlar önerılerde bulunabılırlermı??Ben bu konuda çok dertlıyım.Doğum yapacağım yerde gıdıp muayene olmak ıstıyorum.

Şimdiden Teşekkürler..

canım bildiğim kadarıyla devlet hastanelerinde zaten doktorlar girmiyor doğuma. kurallara kjarşıymış. o anda hangi doktor görevliyse veya nöbetçiyse doğuma onun girme izni varmış. benim doktorum bile hadi inş. benim günüme denk gelirde ben yaptırırım demişti. ve normal doğuma doktor girmiyor eğer onu soruyosan. sezeryana mecbur kendi doktorun giriyor. ondada zaten sana görevli olduğu günde yapıyor.ben doktorumdan çok memnundum. acile gittiğimde bile kendi muayene ederdi ebelere bırakmazdı sen hazırla ben muayene edic em derdi.

Ben 8 Şubatta Yıldız Andevada sezeryan doğum yaptım. Antalyada oturanlara şiddetle tavsiye ederim. 5 yıldızlı otel gibiydi. Hemşireler 7/24 ilgilendi. Doğuma 10 kişi girdi. Anestezi uzmanı her an yanımdaydı hatta devamlı elimi tutup moral verdi. Ben spinal anestezi oldum. Doğum sonrası bakım harikaydı. Bebek doktoru devamlı geldi gitti. 2 gece kaldım. Özel odada eşimle beraber kaldık. Telebizyon, buzdolabı, sıcak su ne ararsan vardı. Fiyatı da oldukça makul biz 650 verdik, bebeğin aşıları bakımı 15 gün sonraki ilk muayenesi ve benim ilk muayenem içinde.

yengem devlet hastanesinde yapmıştı doğumunu,gerçi üzerinden 10 yıl geçti ama devlet hastanesi neticede pek bir şey değiştiğini sanmıyorum. tek kelimeyle berbattı,normal doğum için zorladılar 4 kiloluk çocuğu doğurttular (doktor yoktu ebeler doğurttu) sezeryana almadılar,çocuğu vakumla çektiler,zavallımın ilk bir kaç gün kafası söbüydü çok şükür düzeldi,bebeğe hemen başlığını takmıştık yengem görüp morali bozulmasın diye ... dikişleri bi acayipti,1 - 1,5 hafta yastık üzerinde oturabildi sadece canı çok yanıyordu, doğum sonrası bakım deseniz onu anlatmaya bile gerek yok.

andeva yıldız hastanesinin doğum servisini bilmiyorum ama şu an tatildeyim antalyada,kızım hastalandı devlet hastanesi de andeva da annemlere aynı mesafede ben andevayı tercih ettim,çocuk doktorları da acili de gayet iyi.

Ben 8 Şubatta Yıldız Andevada sezeryan doğum yaptım. Antalyada oturanlara şiddetle tavsiye ederim. 5 yıldızlı otel gibiydi. Hemşireler 7/24 ilgilendi. Doğuma 10 kişi girdi. Anestezi uzmanı her an yanımdaydı hatta devamlı elimi tutup moral verdi. Ben spinal anestezi oldum. Doğum sonrası bakım harikaydı. Bebek doktoru devamlı geldi gitti. 2 gece kaldım. Özel odada eşimle beraber kaldık. Telebizyon, buzdolabı, sıcak su ne ararsan vardı. Fiyatı da oldukça makul biz 650 verdik, bebeğin aşıları bakımı 15 gün sonraki ilk muayenesi ve benim ilk muayenem içinde.

valla ağzım açık okudum gayet makul bir fiyat. bence zaten önemli olan para değil seninle ilgilenilmesi. çok şükür devlet hastanesiydi benimki ama hemşire ve doktorlarda gayet iyiydi hatta doğuma girdiğimde ben bayılana kadar biraz muhabbet ettik :)

bende 25 haftalık hamileyim ve gebeliğimin başından beri hem yaşam hastanesi hem medikalparka gittim ama andeva yıldızdaki dr.umu yine kkdan çok sevdiğim bi arkadaşım tavsiye etti ve gittim.Fatma Seda Soylu adı ve çok şeker bi bayan.Ssklıyım ama özel hastaymışım gibi ilgi gösteriyor.çok memnunum ve doğumu da ona yaptırtacağım.Andeva yıldızda ssklıya normal doğum 400 tl bilginize sezeryan da 650 tl.

Ben de asla andevayı (şuan adı değişti) kimseye tavsiye etmem. Doktor amerikaya gidecek diye ablamın bebeğini 10gün önce aldılar ve yavrum onların yüzünden 3gün küvezde kaldı. Daha ciğeri gelişmeden alındığı için.

Benim bi arkadaşım bu dediğiniz hastanede yani şuanki adıyla antalya eğitim ve araştırma hastanesinde hemşire. Kesinlikle ama kesinlikle doğum bi tarafa muayene için bile kapısından geçme dedi. ölüm vakaları,bebek kayıpları ve özellikle de doğumdan sonra hastaların içinde unutulan ameliyat gereçleri ne ararsan var dedi. Size de tavsiyem uzak durmanızdır. Bunu o hastanede çalışan personel söylüyorsa ciddi ciddi durup düşünmek lazım.

Arkadaşlar merhaba ben 30 haftalık hamileyim aynı zamanda hala çalışıyorum ve 2 hafta sonra izne ayrılacağım gebeliğimin ilk gününden beri özel hastaneye gidiyordum, fakat özel hastanelere uygulanan ücret farkı nedeni ile şimdi kafam çok ama çok karıştı araştırma ve atatürk devlet hastanesi mi özel hastane mi kafam iyice karıştı güncel bir bilgi de bulamadım siz yardımcı olabilir misiniz?

yanıı mecbursan durumun yoksa tabıı tıp fakultesı falanda var
ben ofm hastanesıne gıdıyorum normal dogun 850 sezaryan 950tl şifa hastanesi var vitali var bence araştır fiyatları

X