Antalya devlet hastanesi kepçe kulak ameliyatı ????

hausegirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2012
58
0
ben kulak ameliyatı olmak istiyorum ama hem korkum var hemde özel hastanelerde maliyeti yüksek gibi geldi.. :/ antalya da herhangi bir devlet hastanesinde olan varmı ?? olmak çok istiyorum artıkkkkk.

15.10.2014 tarihinde bende kulak ameliyat-ı oldum..benim kulaklarımda biraz kepçe ve simetri sorunum vardı..iki sene çok araştırdım,okudum,vazgeçtim,ama sonunda anladımki ameliyat olmadan rahat edemicem..ve internetten rast gele doktor Mustafa Deniz Yılmaz'ın numarasını buldum,Aradım..hemen gelebileceğimi söyledi..ben hiç düşünmeden tabi korkularımla birlikte gittim yanına..Deniz beyi çok samimi buldum...bana cesaret verdi ve 5 Gun sonraya ameliyat tarihini belirledik..ameliyattan iki Gun once tüm tahlillerim yapıldı..çünkü ameliyat-ı doktorum genel anesteziyle yapacagını söyle,benim için daha iyi olacağını belirtti..ameliyat-ı Antalya eğitim araştırma hastanesinde oldum,Yanımda çok Sevdiğim ablam vardı,bir an olsun beni yalnız bırakmadı..benim size tavsiyem mutlaka Yanınızda refakatçiniz olsun,çok önemli..anneme Arkadaşlarıma yakınlarıma kepçe kulak ameliyat olduğumu söylemedim,kulağımda kitle vardı onu Kuçuk bir operasyonla aldırdım dedim..çünkü 3-4 Gun sargilarla dolaşmak zorundayım ..Ameliat 1.30 saat sürdü hiç bir şey hissetmedim uyandığımda kafamda bandaj vardı ve çok az bir Ağrı ve sargıdan biraz rahatsızlık vardı ..genel anesteziyle Ameliat Olduğum için hastanede en az bir Gun kontrol Altın'da kalmam gerekti ama ben kendi isteğimle akşam üzere taburcu oldum..kendim aracımı kullanarak evime gittim..3 Gun boyunca her Gun pansumana geldim,ilk Gun biraz ağrınız olacak ama Ağrı kesicilerle idare ediliyor,sadece uyurken biraz sargıdan dolayı rahatız oluyordum,çünkü içindeki bezler ve pamuklar çok sıkı yapıyordu kulağıma...bugün sargilarımı doktor çıkardı..yeni kulaklarımı çok sevdim biraz morluk şişlik var tabiki onlarda zamanla geçeceğini söyledi doktor..ben yinede kulaklarımı korumak Amacıyla tenisçi bandı taktım,geceleride onunla yatacağım bir ay boyunca belki daha fazla..4 Gun sonra Dikiş iplerini çıkartılacak ..inanin Dikişler okadar belirsizki kulağımın ödemi daha fazla..arkadaşlar yaptırmak isteyenler varsa hiç korkmayın,evet 2-3 Gun rahatsızlık biraz sızı olacak oda normal,ama sonrasinda çok mutlu olacaksınız hele ben daha 3 Gun önce oldum ameliyat ve şu anda kendimi çok iyi hissediyorum keşke daha önce olsaydım diyorum..ama kesinlikle Antalya'da olacaksanız Dr Mustafa Deniz Yılmaz'ı tavsiye ederim..sizlere yardımcı olabildiysem ne mutlu bana..

X