Saç Kesim Şekilleri antalya kuaför tavsiyesi

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

merveeyurt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2014
11
1
29
Merhaba kızlar kuaförümü değiştirmeyi planlıyorum antalya konyaaltında tavsiye edebilceğiniz kuaför varmı

Merhaba kızlar kuaförümü değiştirmeyi planlıyorum antalya konyaaltında tavsiye edebilceğiniz kuaför varmı

canım konyaaltında bilmem ama güllükte prenses kuaför var hep oraya giderim. tavsiye derimm :KK66:

mekas kuaför uncalıda. fiyatıda 25 tl. burda bi başlığa bakıp daha önce yetgin kuföre gitmiştim. sakın gitme. kuru kesim yapalım dediler normal makas ile kırpık kırpık kestiler. keratin yapıoruz dediler ilk gün sertlikten öte hiç bi çözüm olmadı . ki ne saçta beklettiler ne de şu kadar süre yıkamayacaksın die öneri verdiler. sakın yetgine gitme.

Merhaba, ben de Konyaaltı taraflarında saç kesimi için kuaför arıyorum. Trendy ve Cix Kuaför arasında kaldım. Bir de Mehmet Türkmen Kuaför var ama diğerlerine göre daha pahalı sanırım burası. Aranızda buralara giden deneyen var mı arkadaşlar? :KK64:

cix begenmedim ben. ozellikle boya isini cok abartili yapiyorlar. dogal bir omre istedim sarisin ciktim.
larada onerebileceginiz baska kuafor var mi kizlar

X