Antalya llar yardm

snowdrop

sağlık,huzur ,mutluluk...
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2008
952
9
37
kızlar bızım izin ayımız ekim .ekimde antalya düsünüyoruz orda havalar ve deniz sıcaklıkları nasıl oluyor yardım edebılırmısınz gamyoncuiremsu

Ben Antalyada yaşayan biri olarak şunu söyleyeyim bu aralar burası felaket sıcak aynı zamanda ağustos ve eylül aylarıda sıcak geçer ekim tam zamanı iyi bir zamanlama geçen yıl ekim ayında denize bile girdim o kadar üzülmeyin ekim iyidir burada :) Antalya dan sevgilerle...

a.santalyada tatil yapılacak en uygun aylardan ekim ayı denizede girebilirsiniz antalya şu günlerde inanılmaz sıcak günler ğeçiriyor haydi bekliyoruz antalya ya tatilciler

Antalya nın en güzel zamanı bence eylul ve ekim ayıdır ..cünkü gercekten yaz aylarında bunaltıcı sıcakları bütün güzelliklerini alıp götürüyo Antalya nın ..ayrıca bu aylarda tailciler döndüğü icin sehir trafigi basta olmak uzere hersey normale doner ...bence dogru bir karar vermissiniz..

Buyur gel canım iyi eğlenceler.
ekim ayı çok güzel burası için.......

bizde eylülde antalyadayız.şimdi yazılanları okuyunca çok mutlu oldum :)) herkese teşekkürler..sadece otel seçemedik daha :KK43:

ben gitmek istediğim oteli aradım ama ekimde havuza denize giremeyebileceğimizi söylediler. biz daha çok havuza giriyoruz.biz girsek bile çocuklarımızın giremeyeceğini söylediler. otelin olduğu yer antalya havası gibi olmuyormuş. bu arada otel kumlucada antalyaya göre orası daha serinmiş. acaba benimi kandırdılarki...

arkadaşlar antalyada sular altında bir antik kent varmış yanlış duymadıysam. doğru olup olmadığını ve nerede olduğunu bileniniz varsa, bilgi verirse sevinirim.

ben gitmek istediğim oteli aradım ama ekimde havuza denize giremeyebileceğimizi söylediler. biz daha çok havuza giriyoruz.biz girsek bile çocuklarımızın giremeyeceğini söylediler. otelin olduğu yer antalya havası gibi olmuyormuş. bu arada otel kumlucada antalyaya göre orası daha serinmiş. acaba benimi kandırdılarki...
Kumluca Antalya ya göre daha serindir. Kandırılmadınız yani.:1rolleyes:
http://www.geziantalya.com/kategori.asp?kat=goster&id=24&sayfa=1&siralama=&tip=&sayi=
bu adresten bakarsan aradığın yeri bulabilirsin belki... Utanıyorum ama bir türist Antalya yı benden daha iyi biliyordur.. Biz burada okul, iş derken sosyal faliyetlerimizi aksatıyoruz... :eek:

biz balayına temmuz başında gittik antalya'ya. orada nefes almak bile mümkün değildi. inanılmaz sıcaktı. ama eylül ve ekimde öyle sıcak olmaz sanırım.

şöyle bunalmadan tatil mi yapacaksın mayıs onbeş ile haziran onbeş arası yada eylül onbeş ile ekim onbeş arası gel...ekimin onbeşini geçirme serin olabiliyor bazen yağmur yağabiliyor...fakat mesela bugün dışardaydım bütün gün buharlaşacağımı düşündüm bi anda...inanılmaz bir sıcak vardı..a.s.

Allah nasip ederse biz de eşimle Ramazan Bayramı'nda Belekte olucaz..
Boğazkent'te Crystal Hotel Family Resort Spa hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim..

Biz hep eylülle ekim arası gidiyorum hem kalabalık olmuyor (yüzemiyosun bile denizde yaa) hemde tam mevsimi oluyor...

selam ben antalyada yasıyorum tabı buna yasamak denırse :) kavruluyoruz resmen.. temmuz ve agustos gıbı gunduz ısın yoksa evden cıkman yasak dereceyı balkona koydugunda 56 dereceyı goruyorsun ınanamıcaksınız ama derecenın resmını cektım :) bu sehırde yasanmazzzzz... tatıle ıse bence temmuz basında yada şu sıralar gelıceksın.. sıcaklık en azından gunduz 40a yakın guneste.. tvde sölenenlere hıc ama hıc ınanamıyoruz burda .. tabı nemi saymazsan... neyse buranın suyu cabuk ısınıp gec soguyo oyuzden rahatlıkla eylul ekım bası bıle denıze gırebılırsın.. ii tatıller :)

antalya lı arkadaşlar allah razı olsun hepinizden.soğuk olur endişesiyle çok üzülüyordum ama içimi rahatlattınız.izmir sıcak hala, ama önceki gibi nemlenmiyoruz yapış yapış :) bizde salı günü antalya da olacagız manavgat ta.. kayahomes oasis recidans oteli hakkında bilgisi olan var mı?eşim orayı ayarlamış..paylaşırsanız çok sevinirim...sevgiler...

antalya lı arkadaşlar allah razı olsun hepinizden.soğuk olur endişesiyle çok üzülüyordum ama içimi rahatlattınız.izmir sıcak hala, ama önceki gibi nemlenmiyoruz yapış yapış :) bizde salı günü antalya da olacagız manavgat ta.. kayahomes oasis recidans oteli hakkında bilgisi olan var mı?eşim orayı ayarlamış..paylaşırsanız çok sevinirim...sevgiler...

antalya ya hoşgeldin. iyi tatillera.s.

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.Balayı için Antalya side düşünüyoruz düğün salonumuzu tutamıyoruz çünkü tarihe karar veremedik bir türlü 23 mayıs da düğün yani 24-25 mayısta Antalyada oluruz hava nasıl olur güzel bir tatil geçirebilir miyiz?Hava ısınmış olur mu sezon açılmış oluyor mu?Güneş yakar mı?

arkadaşlar antalyada sular altında bir antik kent varmış yanlış duymadıysam. doğru olup olmadığını ve nerede olduğunu bileniniz varsa, bilgi verirse sevinirim.

evet doğru duymuşsunuz, demre ilçesinde batıkkent var. bir sandal kiralayarak kekova adasına gidebilir,sandalın tabanındaki cam bölmeden batıkkenti izleyebilirsiniz.dilediğiniz yerde sandalı durdurup temiz mavi sularda yüzebilirsiniz.adada da güzel bir balık ziyafeti çekip, bozulmamış yapısını ve ören yerlerini gezebilirsiniz.dönüş yolculugu bi de günbatımına denk geliyosa, daha ne olsun :) eşimle gitmiştik, tavsiye ederim..

X