Antalya Memorial tüp bebek tedavisi görenler toplaşalım. PGT öneriyor musunuz?

sevnylan

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2023
147
125
Herkese Merhaba, Antalya Memorialde tüp bebek tedavisi görenler tecrübelerinizi paylaşır mısınız? Ben tedavi oldum opu yapıldı şimdi embriyo gelişimini bekliyorum. 🙏 pgt yaptırdınız mı?

Embriyo hakkında her gün arayıp bilgi veriyorlar mı? Dondurma için ne kadar ücret alıyorlar. Yardımcı olur musunuz?

Şafak hocada tedavi gördüm. Süreç devam ediyor

evet öyleymiş :) cevabınız için teşekkür ederim. çok heyecanlı bir süreç insan yanına destekçi arıyor. Özelliklede bu süreci yaşamış kişileri. Şimdilik transfer aşamasını bekliyorum Allahım hepimizin yardımcısı olsun.

Pgt öneriyor mu bence pgt ye vereceğiniz parayı transfere verin
Zaten PGT sormadılar 😀 önceki tedavimde başka merkezde sormuşlardı. Hazırlık yapayım dedim ama gerek kalmadı 😀 teşekkür ederim cevabınız için

evet öyleymiş :) cevabınız için teşekkür ederim. çok heyecanlı bir süreç insan yanına destekçi arıyor. Özelliklede bu süreci yaşamış kişileri. Şimdilik transfer aşamasını bekliyorum Allahım hepimizin yardımcısı olsun.
Her şey gönlünüzce olur inşallah bende transfer oldum bekliyorum bakalım hakkımızda hayırlısı

İnşallah sizinde 🙏 çok sağolun. 🥰🥰🥰 Pozitif olsun sağlıkla evladınızı kucağınıza alın 🙏

Zaten PGT sormadılar 😀 önceki tedavimde başka merkezde sormuşlardı. Hazırlık yapayım dedim ama gerek kalmadı 😀 teşekkür ederim cevabınız için
Transferinizi doğal siklus isteyin ,bende ilaçlı rahim hazırlığı yapılmıştı tutmadı, sonra doğal siklus başarı sansı daha yüksk bidahike ondan yapalım demişti ama iş işten geçti tabi embriyo kalmayınca. Bu arada kaç doz iğne yaptırdı

Çok kararsızım tekrardan bi tüp bebek tedavisine başlarsam antalyada kime giderim diye düşünüyorum benim için şafak hocada içime sinmeyen şeyler oldu,
İlaç dozunu çok yüksek vermesi
Rahim hazırlığını ilaçlı yapması
Ve sonrada evet düşük doz daha iyi ,doğal siklus daha başarı demesi ,bi sonraki tedavide uygulayalım demesi güvenimi kırdı ve o kadar da ucuz bi tedavi değil paramız da çöp oldu. O yüzden aklım çok karışık insani yönden ılımlı yaklaşması artı benim için ,rahatlıkla konuşabiliyoruz ama negatif yönleri de bahsettiğim kısımlar ,, sizde nasıl ilerledi süreç T tutu0707 S sevnylan

doğal silkus tavsiyeniz için teşekkür ederim. Mutlaka değerlendireceğim 🌸 haklısınız kolay değil yaşanılanlar bence Şafak hoca bir şansı daha hak ediyor. Artık sizi tanıyor vücudunuzun nasıl tepki verdiğini biliyor. Antalya tüp bebek konusunda çok geride kalmış bir şehir. Bu iş nasip kısmet işi inşallah en kısa zamanda sağlıkla bebeğinize kavuşursunuz/ kavuşuruz 🙏 ama yol uzun doktor değiştirmeden bence bir şans daha vermelisiniz.

X