Antalyada satilik davlumbaz,portetif ayakkabilik,mont askiligi,kelebek koltuk takimi

pelin7

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2010
3.551
25
isteyenler evimizde gelip gorebilir yalniz il disina tasiniyoruz en geç persembe gunune kadar.kelebek koltuk takimi birr yillik,davlumbaz bes aylik,portetif aski baniodan aldik hiç kullanmadik sifiri 30 lira,askilik ayakta dik duranlardan o da sifir.fiyat Konusuruz.baska Istediginiz olursa evimden seçebilirsiniz..hali,perde vs

isteyenler evimizde gelip gorebilir yalniz il disina tasiniyoruz en geç persembe gunune kadar.kelebek koltuk takimi birr yillik,davlumbaz bes aylik,portetif aski baniodan aldik hiç kullanmadik sifiri 30 lira,askilik ayakta dik duranlardan o da sifir.fiyat Konusuruz.baska Istediginiz olursa evimden seçebilirsiniz..hali,perde vs

bunları 1 ay önce satsaydın keşke canım :KK43: sen yine de foto koyar mısın yaz için de gerekiyor bana da

Son düzenleme:
foto koyamiyorum cnm malesef olmyor.persembe gunune kadar elden gormek ve almak isteyen olursa diye yazdim.cuma gunu tasiniyoruz alici çikmazsa goturucem geri.çocuk besikleri,yuruteç,bebek arabasi,bebek bisikleti bi suru sey var aklima gelenleri yazdim

isteyene tel nomu veririm gelip gorebilirsiniz yerinde.

kizlar son gun cuma oldu.yani onumuzde alti gun var.ihtiyaciniz neyse yazin elimde olan biseyse uygun fiyata vereyim.evimdeki hersey bir yillik maksimum.

X