Antalyada tüp bebek tedavisi olanlar yardım lütfen :(

Ivysue

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2017
14
3
Antalya da yakın zamanda tüp bebek tedavisi olan arkadaşlar lütfen deneyimlerinizi paylaşırmısımız? Kısmetse bizde tüp bebek tedavisine başlayacağız. Hangi merkeze, kime gideceğim konusunda çok kararsız kaldım.

Antalya Tüp Bebek Merkezi’nin kapısından hiç girmemiş olmaydım keşke. Önce gereksiz yere laparoskopi histeroskopi istediler tamam yapalım dedik ameliyat CD’sini veriyoruz dediler güvendik. Ameliyattan çıktım histeroskopiye gerek görmedik bir şey yapmadık laporoskopiye de gerek yokmuş dediler boşu boşuna anestezi aldığıma mı yanayım ameliyat izlerime mi haftalarca karnım davul gibi dolaştığıma mı. Sonra CD’yi istedik kaydolmamış dediler, sonra hiçbir hastamıza vermiyoruz yalan söyledik en başta dediler. Tabii bu olaylardan sonra Murat Berkkanoğlu’na hiç güvenimiz kalmadı ama embriyoları dondurup transfer ettiğimiz için dış gebelik neredeyse hiç yaşanmıyor merkezimizde dedikleri için tüp bebek tedavisine başladık. Murat Bey histeroskopi yapmamış lazım geçen sefer size gerek görmedik dedik ama aslında biz servikal dilasyonu sağlayamadık yani içeri girip bakamadık opu işleminde histeroskopi de yaparız dedi. Yumurta rezervim çok iyi olmasına rağmen çatlatma iğnesinden 36 saat sonra opu işlemi yapacaklarına beni saat 8’den 11’e kadar ameliyathaneye alamadılar başka işlem olduğu için 9’da işlem yapılmalıydı. 11.15 gibi işelmgerçekleşti yumurtalarım çatlamış ve bana bunu söylemediler

Merhabalar, biz Akdeniz Üniversitesi'nde Doç. Dr. Şafak Olgan'a gittik. Özelden kendisine direk randevu aldık. Biz de uzun zamandır kendisine ulaşmak istiyorduk ama ulaşamamıştık. Şimdi üniversitede çalışmaya devam ediyormuş ve özel hasta da bakıyormuş artık. Beklediğimize değmiş. Çok bilgili ve mükemmel bir doktor. Dışarda 3 sefer denememe rağmen olmamıştı bizim. Tüp bebek ile sayesinde gebeliğim oldu sağlıkla bebeğimizi kucağımıza alacağız inşallah. Bir arkadaşım söylemişti dr. beyi zaten orada gördük ki diğer hastalar da koridorda kendisini anlata anlata bitiremiyor. Kendisi bir süredir yokmuş ama artık hem tüp bebek merkezinde hem de özel hasta bakmaya başlamış. Antalya için şiddetle tavsiye ederim. Bence bu zamana kadar gördüğüm doktorların en iyisi...

antalya gelecek tüp bebek.merkezinde tedaviye başladım inşallah herşey gÜzel başladı güzel sonuçlarla dewam eder

X