El Sanatları Antep işi, kanaviçe, blackwork....

banudemirel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2007
1
0
49
Arkadaşlar tekrar merhaba
Sayfada yeniyim, kuralları tam bilmediğim için dun geceki mesajim silinmiş benneyaptımki

Bende tekrar derdimi anlatiyim size dedim...

Ben kanaviçe ve blackwork tasarımı yapiyorum. sayfamdan desenlerimi satıyorum, DMC kanaviçe dergisinde desenlerim yayınlanıyor, ayrica Gift of Stitching diye online bir dergi var orada bir iki desenim yayınlandı. Kanaviçe satışında onemli bir yere sahip sayfasındada satışlarım var. YANİ ben bir kanaviçe sapiğiyim:sm_cool:

Arkadaslar ben bu ara Antep işine taktım. Dunyada hardanger olarak biliniyor bu nakış . Sinirleniyorum aslında bizim geleneksel ne nakışlarımız var. Kararlıyım arkadaşlar bunları dünyaya tanıtmaya. Ama antep işi desen bulamıyorum. Elimde örnek lazım bana, nasıl oldugunu biliyim ki bende desenler çıkarabileyim. Sizden yardım istiyorum.

Bu arada www.sebablackworks.blogspot.com adresimde freebiler yani hediye desenlerimi bulabilirsiniz.....

Banu

Son düzenleyen: Moderatör:
sevgili banu desenlerine baktım gerçekten çok güzeller hele o çini desenine bayıldım ben zamanında antep işi yaptım ama desen yok bende ayrıca antep işi çok zordur seni kutlarım cesaretinden dolayı .Biz kitaptan yapıyorduk ama nerden alınır hiç bilmiyorum bu kitaplar.

canım seni kutluyorum böyle emek isteyen bir işe gönül verdiğin için a.s.
benimde antep işi yatak örtüm ve vitrin takımım var
ama antep yöresinde çok bilindik olan desenlerden . desenleri nerden bulabileceğin konusunda benimde bi fikrim yok. inşallah bulabilirsin.
şimdiden kolay gelsin diyorum sana :1hug:​

X