Antibiyotik adet düzenini bozar mı?

kedimeri29

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2020
11
3
34
Antibiyotik kullanıyodum 5 gün önce bitti ve 2 gün erken adet oldum ve azar azar geldi kırmızı. Ve şu sıra çok stresliydim. Şuan tamamen kesildi arada lekeler geliyor. Sizce ilaçlar mı yaptı yoksa başka bi şey mi? Adetim hiç şaşmaz ilk defa oldu?

Antibiyotik kullanıyodum 5 gün önce bitti ve 2 gün erken adet oldum ve azar azar geldi kırmızı. Ve şu sıra çok stresliydim. Şuan tamamen kesildi arada lekeler geliyor. Sizce ilaçlar mı yaptı yoksa başka bi şey mi? Adetim hiç şaşmaz ilk defa oldu?
Geçen aylarda bende çok antibiyotik kullandim adetim azaldi .2 gün sürdü ve azar azar oldu..Ama benim hep öyle olur..Antibiyotik etkiler adetimi. Mesela herkes ağrıkesici içer adet ağrısı için..Ben içemem anında kesilir yada azar azar akar..Herkesin bünyesi farkli tabi..Mesela benim kardeşiminde adetini fazlalaştırıyor..O yüzden korkma..Takip edersin Gelecek aylarda antibiyotik içmedende ayni seviyede olursa doktora gidersin..

Seninde erken mi geldi 2 gün erken geldi ve 2 gün sürdü. Normalde ağrı kesici içtiğimde hep keser zaten ama erken olması şaşırttı

Seninde erken mi geldi 2 gün erken geldi ve 2 gün sürdü. Normalde ağrı kesici içtiğimde hep keser zaten ama erken olması şaşırttı
Bazen erken oluyorum bazen geçde oldugum olmustur...Ama düzenimi bozup regl miktarini azaltiyor..Bu kesin yani...Hatta bir sonraki ay tam sökülemediğim için daha şiddetli gelir...

X