aöf okuyanlar ögretmenlık yapabılırmı yardım

Bunların ilanlari nerede bulunuyor olabilir? Nerden blioruz hangi okulda o branstan acik olduğunu cnm mesela?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
ücretli öğretmen başvurusu yapıyosun milli eğitime açık varsa seni çağırıyorlar başvurular genelde eylül ayında oluyor okul başlarken yani milli eğitime gidip sorabilirsin ne mezunusun sen canım?

ücretli öğretmen başvurusu yapıyosun milli eğitime açık varsa seni çağırıyorlar başvurular genelde eylül ayında oluyor okul başlarken yani milli eğitime gidip sorabilirsin ne mezunusun sen canım?

Henüz mezun değilim cnm . Hacettepe de siyasal bilimler deyim meslek liselerine düşer benim görevim muhtemelen.

Henüz mezun değilim cnm . Hacettepe de siyasal bilimler deyim meslek liselerine düşer benim görevim muhtemelen.

bende kamu yönetimi okuyorum aöf de bitince başvurucam doğru meslek liselerine düşer daha az ihtimal ama bölüm olarak bizim yapabilmemiz ama mesela ingilizce kursuna gidip sertifika alırsak 4 yıllık mezun olunca ingilizce öğretmenliği yapabilirsin ablam öyle yapmıştı

bende kamu yönetimi okuyorum aöf de bitince başvurucam doğru meslek liselerine düşer daha az ihtimal ama bölüm olarak bizim yapabilmemiz ama mesela ingilizce kursuna gidip sertifika alırsak 4 yıllık mezun olunca ingilizce öğretmenliği yapabilirsin ablam öyle yapmıştı

Cnm bni eklermisin. Bilmediğim şeyleri senden ogrensem ? BN telden griom bilemedim eklemeyi? Ck tskkrlrr ekleme ihtimalini icin

Cnm bni eklermisin. Bilmediğim şeyleri senden ogrensem ? BN telden griom bilemedim eklemeyi? Ck tskkrlrr ekleme ihtimalini icin

ekledim canım yardımcı olabilirsem ne mutlu :) hoş bende pek bilgili sayılmam aslında yeni yeni öğreniyorum işte :)

Sosyoloji bölümünü bitirenler iş bulamıyor öğretmenlikte genelde. yani garantisi yok. formasyonda almanız lazım ayrıca. ücretli yaparım diyorsanız o olabilir. yerine göre değişiyor

Olur mu sosyoloji cok gecerli bi bolum ..

verdıgınız bılgıler ıcın teşekkür edıyorum sosyolojı okuyanlar rehber ogretmenlık te yapabılır dıye bılıyorum ayrıca sosoyolojı psıkolojıye dayandığı ıcın gecerlı bı meslek dıye bılıyorum

verdıgınız bılgıler ıcın teşekkür edıyorum sosyolojı okuyanlar rehber ogretmenlık te yapabılır dıye bılıyorum ayrıca sosoyolojı psıkolojıye dayandığı ıcın gecerlı bı meslek dıye bılıyorum

hayır canım çok yanlış biliyorsun. öncelikle sosyaloji ve felsefe bölümü bitirenler uzun süre psikoloji derslerine girmek için mücadele etti. ancak ücretli girebilirsen girebilirsin. yine pdr de çalışmak istediler yani rehber öğreten olarak, onada onay çıkmadı. ... arkadaşım bu bölümü bitirdi, iş bulamadı.
sosyoloji psikolojiye dayanmıyor. sadce aynı grubun farklı alanları.. yani sosyoloji diploması ile psikoloji ile ilgili alanlarda çalışma ihtimalin çok düşük. yanlış biliyorsam bilen biri düzeltsin lütfen....

ancak açık öğretimden çocuk gelişimi okuyan ve okullarda ücretli anaokulu öğretmenliği yapan çok arkadaşım oldu. öğretmenim bende. kız açık öğretimde daha okurken okullarda ücretli öğretmenlik yapabiliyor mesela. okulu bitincede kpss ye hazırlanıp anaokul kaldrolu öğretmeni olabiliyor. yine de siz araştırın.

ücretli öğretmenlikte aöf örgün ayrımı yapmıyorlar ama 4 yıllığa sınavsız geçiş yaparsan aöf de okuyacağın bölümde sosyoloji yok. ama dgs sınavına girip örgün olarak sosyoloji okumayı istiyorsun sanırım ?

Arkadaş aöf de 2 yıllık okuyormuş,şuan aöf de sosyoloji bölümü var, 2 yıllık bölümü bitirdikten sonra anadolu üniv.aöf deki sosyoloji bölümüne başvuru yapamaz mı 4 yıllıga tamamlamak için ben yapabilir diye biliyorum.

Arkadaş aöf de 2 yıllık okuyormuş,şuan aöf de sosyoloji bölümü var, 2 yıllık bölümü bitirdikten sonra anadolu üniv.aöf deki sosyoloji bölümüne başvuru yapamaz mı 4 yıllıga tamamlamak için ben yapabilir diye biliyorum.

sınavsız geçişlerde tercih yapılacak bölümler sınırlı işletme iktisat kamu yönetimi çeko ulluslararası ilişkiler otel işletmeciliği diye bi bölüm var.ve 2 yıllık hangi bölümden mezun olduysa ona göre tercih yapabiliyor.ben sosyolojiye geçiş yapılmıyor diye biliyorum.ama sosyal hizmetler bölümü mezunu olanlar yapabiliyormuş.

Son düzenleme:
X