Bebek Beslenmesi Aptamil mama hakkında önemli açıklama !

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
21.397
92.320
Merhaba,
Firmaların kendi markasını yere göğe sığdıramazken rakip firmayı(örneğin HIPP) kötüleyen gerçek veya gerçek dışı haberleri burada paylaşması yayıncı olarak bizi sıkıntıya sokmaktadır.

Bunun en taze örneği ise Aptamil markasıdır. Aptamil çalışanlarına ait hesapların hepsini burada sizlerle paylaşıyoruz, defalarca uyarmamıza, hesaplarını kapatmamıza rağmen bu davranışa devam etmeleri bu açıklamayı yapmamıza sebep olmuştur. Bu çalışmayı 2012 yılından beri buna devam etmişler ve kalıcı önlem alamadığımız içinde sizlerden özür dileriz.

aptamil çalışanlarının açtığı hesaplar ; (daha fazla hesap var fakat sadece aptamil yorumu yapanlar aşağıda listelenmiştir)

A Asiyealtindoker
B baharkaya_gul
B birsenn_kus
D derinpinar_
F FATMATURGUT65
N NuraySeker
Muhendis-Anne Muhendis-Anne
M MNV81
makbule17 makbule17
gidacianne gidacianne
G gulcankap
Z zehraongoren41
Y YSMN81
yilmazzeynep yilmazzeynep
S sinemmiss1
S SelviGngrn
S selmapinar17

Son düzenleme:
Milyonlarca kadın bu siteyi takip ediyor buradan çok şey öğreniyor o yüzden tezgahı buraya kurmaları çok normal.Annelerin en hassas döneminde bilinçaltlarını etkileyip iyice kafa karışıklığına yol açtılar.Devamlı aynı markanın maması övülüp diğeri yeriliyordu.Haksız bir kazançla kimse bir yere gelemez.Her bebek farklıdır birinin iyi dediği bir başkasına yaramayabilir.Hepimiz bilinçlenip ürün içeriklerine çok dikkat etmeliyiz yoksa bunlar gibilerin ekmeğine daha çok bal süreriz.

Milyonlarca kadın bu siteyi takip ediyor buradan çok şey öğreniyor o yüzden tezgahı buraya kurmaları çok normal.Annelerin en hassas döneminde bilinçaltlarını etkileyip iyice kafa karışıklığına yol açtılar.Devamlı aynı markanın maması övülüp diğeri yeriliyordu.Haksız bir kazançla kimse bir yere gelemez.Her bebek farklıdır birinin iyi dediği bir başkasına yaramayabilir.Hepimiz bilinçlenip ürün içeriklerine çok dikkat etmeliyiz yoksa bunlar gibilerin ekmeğine daha çok bal süreriz.

ve bu adamlar sektör lideri diye biliyorum böyle ucuz hareketlere ne gerek var? Hipp markası hakkında toplatıldı vs yazıp belki gerçek belki gerçek olmayan haberi burada yayınlayıp bizi yayıncı olarak nasıl zora sokarlar? Bunun sonuçlarına katlanacaklar.

Kesinlikle her bebekte her mama olmuyor yıllların markası bile olsa bazı bebeklere mama dokunuyor o yüzden deneme yanılma yöntemi ile mama seçimi en doğrusu her bünye bir değil çünkü 😉👍

Merhaba,
Firmaların kendi markasını yere göğe sığdıramazken rakip firmayı(örneğin HIPP) kötüleyen gerçek veya gerçek dışı haberleri burada paylaşması yayıncı olarak bizi sıkıntıya sokmaktadır.

Bunun en taze örneği ise Aptamil markasıdır. Aptamil çalışanlarına ait hesapların hepsini burada sizlerle paylaşıyoruz, defalarca uyarmamıza, hesaplarını kapatmamıza rağmen bu davranışa devam etmeleri bu açıklamayı yapmamıza sebep olmuştur. Bu çalışmayı 2012 yılından beri buna devam etmişler ve kalıcı önlem alamadığımız içinde sizlerden özür dileriz.

aptamil çalışanlarının açtığı hesaplar ; (daha fazla hesap var fakat sadece aptamil yorumu yapanlar aşağıda listelenmiştir)

A Asiyealtindoker
B baharkaya_gul
B birsenn_kus
D derinpinar_
F FATMATURGUT65
N NuraySeker
M MNV81
makbule17 makbule17
gidacianne gidacianne
G gulcankap
Z zehraongoren41
Y YSMN81
S sinemmiss1
S SelviGngrn
S selmapinar17
Hiç yakıştıramadım aptamil gibi bir firmaya bu durumu

Kızım prematüre doğduğu İçin aptamilin prematüre doğan bebekler için olanını almak zorunda kaldık tadı çok şekerli o yüzden sevmedim (her mamayı toz olarak açınca kuruyu tadıyordum bozuk mu nasıl diye) ki doktorumuz da aptamili önermedi çok şekerlidir aptamil dedi hipp kullandık biz ve çokta memnunduk açıkcası çok şekerli değildi ve anne sütüne eşdeğer olması açısından hipp kullandık
Beni kızım hiç emmedi sütümde doğal olarak yoktu

Merhaba,

A Asiyealtindoker
B baharkaya_gul
B birsenn_kus
D derinpinar_
F FATMATURGUT65
N NuraySeker
M MNV81
makbule17 makbule17
gidacianne gidacianne
G gulcankap
Z zehraongoren41
Y YSMN81
S sinemmiss1
S SelviGngrn
S selmapinar17
bir markayı kötüleyerek neye varacaklar acaba insan deneyerek zaten en iyi kararı veriyor

ve bu adamlar sektör lideri diye biliyorum böyle ucuz hareketlere ne gerek var? Hipp markası hakkında toplatıldı vs yazıp belki gerçek belki gerçek olmayan haberi burada yayınlayıp bizi yayıncı olarak nasıl zora sokarlar? Bunun sonuçlarına katlanacaklar.
Şu an almanyadayım en çok kullanılan ve güvenli içeriğe sahip olarak bilinen bir marka hipp.Bu tür ucuz hareketlere gerek yoktu çünkü aptamil kullananlarda çok çok fazla.belki hipten bile fazladır.Ama dediğim gibi burası milyonlarca kadının olduğu bir site.Burdan iyi pazar bulamazlardı kendilerine

• Beğen
Reactions: JES
Kızım küçükken de mama olarak sadece Aptamil içmişti. Yalniz yazılan üyelerin en az yuzde 80i de isimle almış üyeliğini. Hatta isim soyisim olan da çok. Öyle alınca daha ınanılır olduklarını mı düşünüyorlar acaba?Yazık gerçekten niye kendisini böyle bir duruma sokar ki bu mama markasi

Doktorumuz hipp mamayı tercih etti aptamili tercih etmemişti Kazen Kazen abicim
Aptamil gibi bir markaya yakıştıramadım doğrusu ayrıca hipp şuanda en iyi mamalar arasında

Aptamil sektorde lider veya rakipsiz degil ki. Icerik olarak en tavsiye edilmeyen firma. Evolvia va gibi temiz icerikli seker orani dusuk markalar var. Doktorlarda genelde aptamil onermiyor zaten artik. Sadece reklamlari fazla iste.

Reklama ayirdiklari butceyi icerik icin ayirsalar daha faydali.

Ben zamaninda buyuk ogluma hipp combiotic vermistim ve gayet memnundum. Bir seyin reklami cok yapilinca nedense o urunden soğuyorum. Aptamil de bende bu izlenimi olusturuyor. Zirt pirt reklamlarda cikiyor. O yuzden tercih etmedim hic acikcasi.

Gerçekten çok saçma bir hareket bu. Zaten mama konusu bebekten bebeğe çok değişen bir şey. Ben mesela hipp kullanmak istedim çok kustu bebeğim, reflüsü vardı. Sonra aptamile geçtim. Kalkıpta hipp kötü aptamil iyi gibi saçma sapan bir tez atmadım ortaya. Benim kızıma Aptamil daha iyi geldi , başka bebeğe sma iyi gelir , bir başkası sadece Ülker'in mamasını içer. Bu tamamen bebeğe kalmış aslında

Şu an almanyadayım en çok kullanılan ve güvenli içeriğe sahip olarak bilinen bir marka hipp.Bu tür ucuz hareketlere gerek yoktu çünkü aptamil kullananlarda çok çok fazla.belki hipten bile fazladır.Ama dediğim gibi burası milyonlarca kadının olduğu bir site.Burdan iyi pazar bulamazlardı kendilerine
Türkiyede Hipp kavanoz mamaların içinde şeker var orada da var mı merak ettim.

İçerik olarak temiz mama üreten bir firma olsa zaten böyle düşük hareketlere gerek duymazlardı. En çok satılan markalardan biri olması iyi olduğu anlamına da gelmiyor. Bu işlerden az çok anlayan insanlar da zaten çocuğuna bu markayı tercih etmiyor. Bu strajileri ile güvenilmez bi firma oldukları daha da kesinleşiyor malesef. 🤷‍♀️

Taze banlanmis aptamil calisanlari eski hesaplar tutmamis sitede 1 2 sene kalmis kalmis gitmisler sizdeki bu israr niye?hayir yani mevzu tutmuyor da o bakimdan

Gerçekten çok saçma bir hareket bu. Zaten mama konusu bebekten bebeğe çok değişen bir şey. Ben mesela hipp kullanmak istedim çok kustu bebeğim, reflüsü vardı. Sonra aptamile geçtim. Kalkıpta hipp kötü aptamil iyi gibi saçma sapan bir tez atmadım ortaya. Benim kızıma Aptamil daha iyi geldi , başka bebeğe sma iyi gelir , bir başkası sadece Ülker'in mamasını içer. Bu tamamen bebeğe kalmış aslında
Aynen son kararı onlar veriyor
Merhaba,

A Asiyealtindoker
B baharkaya_gul
B birsenn_kus
D derinpinar_
F FATMATURGUT65
N NuraySeker
M MNV81
makbule17 makbule17
gidacianne gidacianne
G gulcankap
Z zehraongoren41
Y YSMN81
S sinemmiss1
S SelviGngrn
S selmapinar17
kazen abi nasıl eminsiniz Aptamil adına açılmış hesap olduklarından. Birkaçının msjlara baktım öyle bir izlenim vermedi.

Vay beee. Neyseki bebeğim beğenip içmedi şimdi rahatladım 😁
Benimki içiyor , bence kendi markalarini karalamaktan baska bi mantigi yok yaptıkları işin.35 yaşındayım, ben de Milupa mama ile buyumusum, bu ucuz hareketlere ne gerek varmış anlamadım

X