!!Ara tailde hep birlkte kılo alıcaz :)) sende katıl hadii

Başlıyor musunuzzz :)

• evet hemen :)

OY: 6 75,0%
  • hayır istemıyorum

OY: 1 12,5%
  • kararsızım :/

OY: 1 12,5%

• Ankete Katılan
    8

cilekrecelii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2014
77
16
28
Merhabaa kızlarr öncelikle kendimi tanıtıyım 1,63 boyum var 42 kiloyum:KK54: Tabıkı amacım kılo almak ama diyetle degil ilaçlada degil.Gıda üzerine okuyorum bildiklerimden yola cıkarak sadece ek gıda önericem size ve bende sizinle birlikte başlıcam bu programa.Her gün yememiz gerekenler:
-3 çorba kaşığı pekmez (öğünlerden sonra 1 er kaşık olarak)
-2 meyve (istediğiniz zaman ve istediğiniz meyve)
-1 kase kuruyemiş (http://hayatimdiyet.blogspot.com.tr/2013/01/18-ocak-cuma-2013.html ) karışık olsa ıyı olur
-1 kase yogurt
-1 yumurta (mutlaka kahvaltıda onemli)
-1 paket yulaflı bisküvi (bir çok markaya ait ar)
-1 snickers (çikolata)
Biliyorum biraz çok duruyor ama tv izlerken kitap okurken elinizin altına alırsanız yersiniz mesela kuruyems bisküvi :kk77:

Tabi sporsuz yersek anca göbüşümüz olur :KK20: Kısa bir video hazırladım her gördüğünüz hareketi 3 sette 15 defa olarak yapmalısınız set arası 1-3 dk dinlenin.Ağırlık yoksa su şisesi kullanabilirsiniz tam doldurunama.Her akşam degil tabiki 2 günde bir yapıcaz.Tok yapmayın zararı olur açken yapın ve bitince boool yemeye çalışın (ben snickers ve sütü spordan sonra kullanıcam).Ağrılar olucak illaki ama zamanla geçicek ve fit bir vucudumz olucak hadi bana katılınnnn :KK36::KK36:

Merhabaa kızlarr öncelikle kendimi tanıtıyım 1,63 boyum var 42 kiloyum:KK54: Tabıkı amacım kılo almak ama diyetle degil ilaçlada degil.Gıda üzerine okuyorum bildiklerimden yola cıkarak sadece ek gıda önericem size ve bende sizinle birlikte başlıcam bu programa.Her gün yememiz gerekenler:
-3 çorba kaşığı pekmez (öğünlerden sonra 1 er kaşık olarak)
-2 meyve (istediğiniz zaman ve istediğiniz meyve)
-1 kase kuruyemiş (http://hayatimdiyet.kadinlarkulubu.com.tr/2013/01/18-ocak-cuma-2013.html ) karışık olsa ıyı olur
-1 kase yogurt
-1 yumurta (mutlaka kahvaltıda onemli)
-1 paket yulaflı bisküvi (bir çok markaya ait ar)
-1 snickers (çikolata)
Biliyorum biraz çok duruyor ama tv izlerken kitap okurken elinizin altına alırsanız yersiniz mesela kuruyems bisküvi :kk77:

Tabi sporsuz yersek anca göbüşümüz olur :KK20: Kısa bir video hazırladım her gördüğünüz hareketi 3 sette 15 defa olarak yapmalısınız set arası 1-3 dk dinlenin.Ağırlık yoksa su şisesi kullanabilirsiniz tam doldurunama.Her akşam degil tabiki 2 günde bir yapıcaz.Tok yapmayın zararı olur açken yapın ve bitince boool yemeye çalışın (ben snickers ve sütü spordan sonra kullanıcam).Ağrılar olucak illaki ama zamanla geçicek ve fit bir vucudumz olucak hadi bana katılınnnn :KK36::KK36:

AHH NE GÜZEL YAZMIŞSIN AMA BUNLARI YAPACAK ENERJİDE LAZIM BE GÜLÜM :KK70: OKURKEN BİLE ÜŞENDİM :/

bende başlıyacağımm inşallah işim masa başında zorum yok ama işte üşeniyorum ya da unutuyorum yanıma almayı :KK43:

X