Arabayı sürttüm sizce?

Benim servisim borusan ve borusanda yaptırıyorum o şekilde. Tramer kaydının olması alan kişiden gizlemek olarak yorumlanmış hep insanlar tarafından. Yetkili serviste giderilen hasar zaten yeni alıcı tarafından görülür her zaman. Sanayide öylesine bir ustaya yapturılmadığı takdirde gizlenemez.

Ancak bir aracta tramer kaydı bulunması siz yada bir baskası tarafından kullanıldığı sürece arabanın hasarlı görülmesi ve yüksek prim ödenmesi demektir. O yüzden insanlar tramer kayıtlı aractan kaçınır. Dolayısıyla misli ile arabanın ömrü boyunca kasko ödemektense minik hasarları kendim halledip aracı kayıtsız tutmaya çalışırım ben.
Anladım yani sizce yetkili serviste kendi cebimden ödeyerek yaptırayım diyorsunuz dimi? 5000 civarı demişlerdi cuma götürüp sorduğumda

Çamurlukta göçük varmış gün ışışında çektim 1. Mesaja ekledim fotoları
Bizim arabamızın kapısı başka bir aracın kayıp çarpması sonucu hasar gördü sanayide 2 usta değişmesi gerek dedi 1 tane usta ben bunu yaparım dedi güvenip yaptırdık zaten olmazsa değiştiririz demiştik ama öyle iyi yaptı ki hiçbir şekilde belli olmuyor birebir yaptı ben olsam sanayide yaptırırdım satarken bu resimleri ilanınıza eklersiniz hiç problem olmaz serviste yaptırırsanız kasko yüksek çıkar

X