Araçta ağır hasar olursa

Tacro

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2021
2.351
4.870
Slm kızlar şu an boşanma aşamasındayım 2 küçük çocuğum var boşanma gerçekleştikten sonra bi araç almak istiyorum 300...350 bandında,otomatik dışında kullanamiyorum onda bile acemiyim şu an,takdir edersiniz ki bu fiyata doğru düzgün araba yok,az çok bilgim var tavan bagaj kaput şase ve direkler işlem görmemeli km çok olmamalı diye ama bu fiyata anca ağır hasarlı idare edecek bi şey bulabilirim bu tarz kaput,bagaj ve tavan boyalı araç almış olan var mı çok mu sıkıntı yaratıyor aldığınıza pişman mı oldunuz o parayla bu toplara girme mi diyorsunuz fikirlerinizi almak isterim

Slm kızlar şu an boşanma aşamasındayım 2 küçük çocuğum var boşanma gerçekleştikten sonra bi araç almak istiyorum 300...350 bandında,otomatik dışında kullanamiyorum onda bile acemiyim şu an,takdir edersiniz ki bu fiyata doğru düzgün araba yok,az çok bilgim var tavan bagaj kaput şase ve direkler işlem görmemeli km çok olmamalı diye ama bu fiyata anca ağır hasarlı idare edecek bi şey bulabilirim bu tarz kaput,bagaj ve tavan boyalı araç almış olan var mı çok mu sıkıntı yaratıyor aldığınıza pişman mı oldunuz o parayla bu toplara girme mi diyorsunuz fikirlerinizi almak isterim
Boşanma için üzgünüm umarım bundan sonra çok mutlu olursunuz

İlk arabam ağır hasar kayıtlıydı sıkıntı çıkarmadı

ikinci arabam pert kayıtlıydı🙈

Son zamanlarda sıkıntı çıkardı

Şimdiki trafikten men diyormuşum🤪bu aldığım ufak tefek kazası var direksiyonu çevirirken takır takur ses geliyor
Baya bir masraf çıkaracak gıbı

Sans işi olabılıyor tabi markada önemli

İnsallah gönlünüze göre bulabılırsınız☺️

O fiyata 2004-2005 model olur, sıkıntı çıkarmazsa satmayı düşünüyor musunuz? Markası da önemli,elinizde kalacak bir araba olmasın.Tavan kaput boyalı olmayanini bulmaya çalışın km si 250 üzeri olmayan vs

Boşanma için üzgünüm umarım bundan sonra çok mutlu olursunuz

İlk arabam ağır hasar kayıtlıydı sıkıntı çıkarmadı

ikinci arabam pert kayıtlıydı🙈

Son zamanlarda sıkıntı çıkardı

Şimdiki trafikten men diyormuşum🤪bu aldığım ufak tefek kazası var direksiyonu çevirirken takır takur ses geliyor
Baya bir masraf çıkaracak gıbı

Sans işi olabılıyor tabi markada önemli

İnsallah gönlünüze göre bulabılırsınız☺️
Evet haklısınız biraz şans işi ama şansıma da pek güvenmiyorum,şansli olsaydım boşanma aşamasinda olmazdım her şeyin keleği gelir beni bulur ya da ben onu 😁

X