Arada kaldım

İyi de neden gidip iletiyorsunuz kardeşinize ? Belli değil mi bozulacağı ? Siz de neyi nerede söyleyeceğinizi öğrenirsiniz bu olaydan sonra.Her şey her yerde söylenmez.
Hazırlanacaktı o da , buluşmak için . O sebeple söyledim

Bu da bir sebep. İstemiyorsa bu kadar zorlamak niye? İşler ciddiye binerse, evlenme hazırlığında tanışır zaten. Sevgilinizin ısrarı da garip.

Ayrıca sevgilinizin o söylediklerini yerinizde olsam ağzından geri sokar burnundan çıkartırdım. Daha sevgiliyken aileye karşı bunları söyleyebilen insan evlenince eminim daha eğlenceli(!) şeyler yapacaktır.
Peki bu durumda nasıl bir yol izlemeliyim

Annemle tanışmak için de acele etti anne fantezisi de var bu durumda
Dikkat cekmesin diye annenizle tanışmak için acele ediyomus gibi yapmıştır bence.

Niye illa kardeşim demeyin diye .

Kardeşinize hediye gönderdigi gibi annenizi de hediyelere boguyormu sonucta

Dikkat cekmesin diye annenizle tanışmak için acele ediyomus gibi yapmıştır bence.

Niye illa kardeşim demeyin diye .

Kardeşinize hediye gönderdigi gibi annenizi de hediyelere boguyormu sonucta
Bana hediye seçti kardeşime atmış , kardeşim de güzel deyince ona da aynısından almış . Pasta gönderirken 2 tane göndermiş çünkü ikiz olduğumuz için aynı gün doğum günümüz

ev arkadaşımla kardeşim tanışsa demişti ve anneme de hediye gönderdi

Sevgilisinin çocuklarına şeker cips vs alıp sonra da çocuklara istismar edenler var sonuçta

Gerçekten herşeyi bekler haldeyiz haldeyim🤷
Tabiki öyle ama yapmayanlarda var herkesi aynı kefeye koymayalım. Konu sahibinin anlattığına göre sevgilisi ciddiye alınmadığı için sinirlenmiş alınmış

Peki bu durumda nasıl bir yol izlemeliyim
İzlenecek yol kalmamış ki, olan olmuş. Şu saatten sonra ilişkiyi düzeltmek biraz zor.

Ama yerinde olsam erkek arkadaşına “o benim kardeşim, nasıl isterse öyle davranır. Seninle de tanışmak istediği zaman tanışır. Bu konuda herhangi bir şey söylemene izin vermem” derdim.

İzlenecek yol kalmamış ki, olan olmuş. Şu saatten sonra ilişkiyi düzeltmek biraz zor.

Ama yerinde olsam erkek arkadaşına “o benim kardeşim, nasıl isterse öyle davranır. Seninle de tanışmak istediği zaman tanışır. Bu konuda herhangi bir şey söylemene izin vermem” derdim.

ya annemle çok üstüme geldiler bu yüzden de kendimi çok kötü hissediyorum . Erkek arkadaşım da bu konuyu kapat diyor , yoksa sürekli sorun olacak .

X