Aradığım Şark Köşesini Buldum!

zeytinyaglipirasa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2013
1.673
190
Kızlar Merhaba,

O kadar içime sinen ve o kadar aradığımı bulmanın mutluluğunu yaşadığım bir oturma odası dekorasyonuna sonunda sahip oldum ki, bu sevincimi hemen sizinle paylaşmak istedim. Benim yıllardır en büyük hayalim evimin bir odasını şark köşesi olarak dekore edebilmekti. Bunun için gerçekten çok bekledim. Çünkü bu zamana dek şark köşesi tasarladığını iddia eden firmalarla görüştüğümde, esasında yaptıkları tasarımların geleneksel ve tam anlamıyla "gerçek" olan şark köşesi değil de, onların modern bir yorumlanmasını yaptıklarını görüyordum. Oysa ki, şark köşesine benim gibi tutkuyla meraklı olanlar da bana hak verecektir ki, gerçek ve kültürümüzde var olan şark köşesi, yerde ya da ahşap sedir üzerinde kullanılan oturma düzeninden meydana gelir. -anlayacağınız gibi ben gerçekten bir şark köşesi tutkunuyum :KK54:ve bu hayran olduğum yaşam alanı tasarımının modernleştirme adıyla ruhundan uzaklaşmasına asla ve asla içim el vermiyor.

Neyse kızlar, çok uzattım farkındayım,:ukala: başta da dediğim gibi ben aradığım, o eski mistik duyguyu içinde barındıran ve geleneksel şark köşesini buldum. Üstelik öyle de işinin ve sözünün eri bir firma buldum ki, ne siparişimde ne teslimatta ne de istediğim tasarımda bir sıkıntı yaşadım. :KK9:

Benim gibi evinin bir odasını gerçek bir şark köşesi gibi düzenlemek isteyenler varsa diye de Şark Dizayn firmasının şark köşesi tasarımlarını ıskalamamaları gerektiğini ve bir incelemelerinin faydalarına olacağını düşündüğümden yazmak istedim.

Benim seçtiğim tasarım şu:
Ne dersiniz? Ben çok beğendim. Sizin de yorumlarınızı merak ediyorum.

Eki Görüntüle 2168633

Son düzenleyen: Moderatör: