Aralik 2009'da askere gidecek esiniz/nisanliniz/sevgiliniz veya kardesiniz.

ilk zamanlar gecsin de hele bi.. kisa donem mi cikacak uzun donem mi cikacak o bile belli degil daha..

benıde katın arkadasalar. kızım ve bende babişimizi beklıcez :gitme:

bende varım kızlar bayramdan sonra gidicek benim bitanemde büyük ihtimal
gitsin gelsin biran önce hayırlısıyla
ama bizimki uzun dönem kısa dönem olsaydı keşke

bende varım kızlar bayramdan sonra gidicek benim bitanemde büyük ihtimal
gitsin gelsin biran önce hayırlısıyla
ama bizimki uzun dönem kısa dönem olsaydı keşke

Canim üzülme.Aslinda önemli olan uzunlugu kisaligi degil. Sag-saglim gidip gelmeleri Allah in izniyle insAllah.
Simdiden hayirli teskereler diliyorum tüm asker yolu bekleyen ve bekleyecek olanlara.

benim eşimde aralık 12sinde gitti nasipse mart ın 10 nda gelicek 5 ayımızkaldı yaniiiii

ilk gunlerimi hatırladım simdi neresi cıkıcak die cıldırıodum ilk dilekcesini verdiginden itibaren 16 hafta vardı gitmesine o 16 hafta nasıl gecti anlamadım simdide gelmesine 13 hafta var isallh kolay gecer allah yeni beklicek arkadaslara sabır versin ilk gunler cok zor gecio ama gecio..bide yakın yer olsun die dua etmesinler hayırlısı neyse o olsun die dua etsinler gercekten ben bunu yasadım

üniversite 4. sınıftayım
vizelerim 5-13 aralık
erkek arkadaşım da 10 aralıkta askere gidiyor.5 yıllık bi ilişkimz var Allah bozmasın.aynı mahalledeyiz.hemen hergün görüştük.çok aksi bi zaman geldi bu
hayatımın dönüm noktası
Allah yardımcım olsun turkbayragi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…