Aralık 2020 transfer olacaklar

Neden menepoz iğnesi yapıyorsun canimben

Ben daha önce hiç transfer olmadım eşim azospermi o yüzden bu yola baş vurduk 6 tane 5 gün embriyosu oluştu kontrolde doktor emin olmamakla birlikte adenomyozis den şüphelendi emarda falanda çıkmadı ama işimizi şansa bırakmıyalım dedi eşimin durumdan dolayo zoladex 10.8 yaptım 60 gün menepoz daha sonra adet olmadan transfer olacakmışım açıkçası doktorda birşey yok farkında ama işimizi garantiye alalım dedi nebiliyim bizde olsun da yapacak birşey yok doktoru dinliyoruz muhakkak ki bilir iyisini

BEN VARIM ADANADAN ACIBADEM HASTAHANESINDE DONDURULMUS 5. GÜN EMBRYOSU 4 TANE DONDURULMUS EMBRYOLARIM VAR 2 SINI TRANSFER ETTIRECEGIZ KASIM SONU ADETIM HAYIRLISI BAKALIM KIZLAR 2019 EKIM AYINDA TRANSFER OLMUSTUM TEK EMBRYO IDI ICERDE BOLUNMUS IKIZDI 6 HAFTALIKKEN KAYBETTIM ALLAHIM BU SEFER KUCAGIMA ALMAYI NASIP.ETSIN INSAALLAH 🐣🦋

Ayyyyyy inşallah canım. Benim de ikizdi ama olmadı. Siz de sorun ne
BEN VARIM ADANADAN ACIBADEM HASTAHANESINDE DONDURULMUS 5. GÜN EMBRYOSU 4 TANE DONDURULMUS EMBRYOLARIM VAR 2 SINI TRANSFER ETTIRECEGIZ KASIM SONU ADETIM HAYIRLISI BAKALIM KIZLAR 2019 EKIM AYINDA TRANSFER OLMUSTUM TEK EMBRYO IDI ICERDE BOLUNMUS IKIZDI 6 HAFTALIKKEN KAYBETTIM ALLAHIM BU SEFER KUCAGIMA ALMAYI NASIP.ETSIN INSAALLAH 🐣🦋

Tedavin hayırlı olsun canımm bu sefer olacakkk 2021 bizim yılımız olacak inşşallahhh🙏🏻🥰

Merhaba ya ben cok kararsızım bu ay sonu adetim baslıyor bu ayin sonunda baslarsa Aralık transfer olur ama kendimi hazır hissetmiyorum ekım ayında cok farklı bir his vardı ıcımde anlatmama gercekten tarifi yok bambaska bır huzur vardı ama sımdı o kendinden emınlık hazırmıssın hissi yok ıcımde baslayıp baslamama konusunda cok kararsızım

Merhaba ya ben cok kararsızım bu ay sonu adetim baslıyor bu ayin sonunda baslarsa Aralık transfer olur ama kendimi hazır hissetmiyorum ekım ayında cok farklı bir his vardı ıcımde anlatmama gercekten tarifi yok bambaska bır huzur vardı ama sımdı o kendinden emınlık hazırmıssın hissi yok ıcımde baslayıp baslamama konusunda cok kararsızım
Ne zamandır istiyorsunuz daha önce denemeniz var mı

X