Arama Geçmişi

Merhabalar. 3 senelik evliyim. Eşim ilişkiye çok düşkün değildir. Bu evlendiğimizden bugüne hep böyle. Benim için başlarda büyük sorun olsada bebeğim olduktan sonra artık fazla takmamaya başladım. Kendimi takmamaya alıştırdım ya da. Çünkü şikayet etsem de bi fayda yoktu. Ama gelin görün ki arama geçmişinde cinsel içerikli şeyler gördüm. Daha önce de görmüştüm ama karantinadaydık normaldir dedim. Ara sıra girip müstehcen şeylere bakıyormuş meğerse. Yanında gül gibi karısı ,onu hiç bir zaman reddetmeyen karısı dururken bu bana reva mı şimdi? Bir de şunu merak ediyorum ilişki sık yaşamıyoruz ama yaşadığımız zaman da genelde uyku arasında birden uyanıp istek geliyo eşime. O şekilde oluyo. Bunun sebebi ne olabilir?
Bi konuş bence sorun ne diye istediği farklı şeyler varsa onu deneyin çekici gelen şeyler varsa mesela

Seninle sevişirken birşeyden dolayı soğuyup sana dokunmak istemezsem dedi nasıl yani dedim açıkçası kokun mesela dedi gün içerisinde yorulduğunuz için ter kokabilirsin ağzın kokabilir yani vücut olarak kişisel temizliğine önem vermiyorsan dokunmak istemem dedi çünkü benim eşimde bende bunlara çok önem veriyoruz belki bundan kaynaklı bi cevap olmuş olabilir
keşke böyle bir şey var ise açık açık baştan söyleseymiş yani. .

Konuştum değişen birşey yok yüzsüzlük yapıyor birde normal bişeymiş gibi. Bir ismi birkaç kere arattığını gördüm aynı isim rehberinde de kayıtlı. Cinsel içerikli şeylerden çok bu konu kafama daha çok takıldı ve dayanamadım sordum o kim diye. Bana hatırlamadığını söyledi. Personel olabilir bazen aratıp bakıyorum sorunlu bi tipse dedi. Neyse dedim gömdüm içime. Cinsel içerikli şeyleri sordum. Anlık bişey olmuş olabilir dedi. beni istemiyosan beni sevmiyosan açık açık söyle dedim ben de ona göre hareket edeyim, ben zaten biliyorum hissediyorum ama senden duymak istiyorum dedim. Ben seni neden istemeyim istemesem hiç gelmem yanına dedi. Çok seviyorum seni dedi birkaç kere. Ben ağlarken o gülerek neyi aratmışım kimi aratmışım diye sorup yüzsüzlüğüyle daha çok canımı sıktı. O an alıp o telefonu duvara fırlatmamak için kendimi zor tuttum ama evde annesi babası yatılı misafirimiz şuanda. Onun için tepki veremedim. Belki de vermek istemedim. Ama galiba içim cinsel konuda biraz soğudu. Bana yaklaşırsa muhtemelen istemedğiğimi söylücem. Midem bulandı nedense. Dışarının ... kadınları kıymetli oluyor da bizim bi değerimiz yok dedim. Şuan gün içinde normal konuşsam da içimde biyerler soğuk ve kırık...

Konuştum değişen birşey yok yüzsüzlük yapıyor birde normal bişeymiş gibi. Bir ismi birkaç kere arattığını gördüm aynı isim rehberinde de kayıtlı. Cinsel içerikli şeylerden çok bu konu kafama daha çok takıldı ve dayanamadım sordum o kim diye. Bana hatırlamadığını söyledi. Personel olabilir bazen aratıp bakıyorum sorunlu bi tipse dedi. Neyse dedim gömdüm içime. Cinsel içerikli şeyleri sordum. Anlık bişey olmuş olabilir dedi. beni istemiyosan beni sevmiyosan açık açık söyle dedim ben de ona göre hareket edeyim, ben zaten biliyorum hissediyorum ama senden duymak istiyorum dedim. Ben seni neden istemeyim istemesem hiç gelmem yanına dedi. Çok seviyorum seni dedi birkaç kere. Ben ağlarken o gülerek neyi aratmışım kimi aratmışım diye sorup yüzsüzlüğüyle daha çok canımı sıktı. O an alıp o telefonu duvara fırlatmamak için kendimi zor tuttum ama evde annesi babası yatılı misafirimiz şuanda. Onun için tepki veremedim. Belki de vermek istemedim. Ama galiba içim cinsel konuda biraz soğudu. Bana yaklaşırsa muhtemelen istemedğiğimi söylücem. Midem bulandı nedense. Dışarının ... kadınları kıymetli oluyor da bizim bi değerimiz yok dedim. Şuan gün içinde normal konuşsam da içimde biyerler soğuk ve kırık...
klasik erkek işte direk inkar etmiş. eğer kv kp sezerse durumu anlatsanız keşke dicem ama size olan yaklaşımları nasıl olr bilmiyorum oğulcularsa muhtemelen bir işe yaramaz. . Sinirinize hakim olun biraz bekleyin bakalım gözlemleyin eğer kayda değer bir şey yakalarsanız hesabını daha sert sorarsınız. .

klasik erkek işte direk inkar etmiş. eğer kv kp sezerse durumu anlatsanız keşke dicem ama size olan yaklaşımları nasıl olr bilmiyorum oğulcularsa muhtemelen bir işe yaramaz. . Sinirinize hakim olun biraz bekleyin bakalım gözlemleyin eğer kayda değer bir şey yakalarsanız hesabını daha sert sorarsınız. .
Ailesine anlatıcak bi durum yokki ortada. Aldatılma olsa neyse.

Zaten bundan sonra telefonuna bakmam gerek yok istediğini açıp baksın. Önceki baktığıda bir ay önce belki daha da fazla zaman geçmiştir bir daha bakmamış zaten. Bağımlılık olmamış.Ama benim içim soğudu mu soğudu işte

X