Aramızda sorunlar olur mu ? Nasıl davranmam gerekiyor;(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zorunlualan, tam sevinecektim bu kız hayır demeyi öğrenmiş gelişme var diyecektim hevesim kursağımda kaldı. İş dönüşü olmazdı ama hafta sonu gelirim diyebilirdiniz. Ya da bir gün işten çıkıp direk oraya gitseniz ölmezdiniz yorgunluktan. Beraber büyümüşsünüz hiç mi eski günlerin hatrı yok? Doğumu yaklaşmış hamile kadın, tamam mecbur değilsiniz ama gelemem diye kestirip atmanız hoş olmamış. Gel bütün evi yerleştir dememiş koli açmaya yardım eder misin demiş.

belli ki seni yakın görmüş hamile haliyle ( hormonlar tavan ) senden yardım istemiş sen de üst üste gidemeyeceğini söyleyince sinirlenmiş tavır yapmış

bi gün akşam kahvesi yanında çikolata ile gönlünü alabilirsin diye düşünüyorum
kv nedir onu anlamadım

bazı detayların konuyla ilgisini çözemedim. İfşalanmaktan korkup üstünkörü yazmak gerekmez mi?
sevdiğin biriyse çok vaktinin kalmadığını ama elinden geldiğince yardım etmeye çalışacağını söyleyebilirsin. En azından bi kaç gün birer saat yardım edilebilir. Sevmiyorsan keser atarsın.
Bu aile örgüsü bana ürkünç geldi o başka bi konu olacak sanırım.

Kaynana yanına taşınıyor galiba kaynana yardım etmeyecek belli şimdiden başlamış 🥲😅

Valla kim kime yardım edecek anlamadım. Neden herkes kaynana yanına gidiyor onu da anlamadım, zaten zorunluyu hiç anlamıyorum.🤣🤣🤣 Ama hala dediği insana akşam iki üç saat yardım etmek zor olmamalı. Üstelik hamile. Bir iki akşam uğrayabilirdi. Yarın bir gün onunda yardıma ihtiyacı olacak.

Artık oldu olan ;( keşke elimden bi şey gelse ama hafta sonları ailemin yanındayım hafta içi hep işteyim ;(

Tolin artık konuşarımdan uzaklaştıracağım seni sadece dalga geçmek için yazdığını düşünüyorum

Konuda dalga gecen kim bulunuz. Borc bataginda her hafta sonu İstanbul'dan kalkip memleketine giden zorunlu mu? Yoksa ek is dusunen zorunlu mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X