Aramızda sorunlar olur mu ? Nasıl davranmam gerekiyor;(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben bunda kötü birsey görmedim sürekli gel dememişki yerlesirken yardıma gel demiş elin adamı için o kadar borçlara girdin halanin kızına da iki gün yardım ediver ne var .
Tolin artık konuşarımdan uzaklaştıracağım seni sadece dalga geçmek için yazdığını düşünüyorum

Tolin artık konuşarımdan uzaklaştıracağım seni sadece dalga geçmek için yazdığını düşünüyorum
Yo hayır bunu ciddi yazdım zorunlu hergun gel dememiş ki kolileri açarken yardım et demiş el degilki o halanın kızı sonuçta hem aranızda iyiymiş bir iki gün vakit bulunca gidip yardım edersin .

Seni şimdi iki gün yardıma çağırıyorsa git. Sonradan senin de yardıma ihtiyacın olursa onu çağırmaya yüzün olsun. İki gün gittin diye ölmezsin. Ama baktın kabak tadı verdi devamlı çağırıyor o zaman “abla bu kadar sık gelemem kusura bakma” dersin. Yani bazı konular beni şok ediyor bu da onlardan biri

Bence gitmen gerekirdi. İki saat yardım zor olmamali. Ev taşımak çok zor. Salı günü ev taşıdık.😆😆😆😆 Kafayı yemek üzereyim. Herkes taşınana yardım etmeli.
Kaynana yanına taşınıyor galiba kaynana yardım etmeyecek belli şimdiden başlamış 🥲😅

babanemler çok güzel bir yerde oturuyordu sahil kasabasında , babamı da zamanında amcasına üvey olarak vermişler (köye) benim iki tane dedem vardı iki babanem , yazları halamın yanına yani babanemin yanına giderdik ( halam ile aramda iki yaş var abla kardeş gibi büyüdük ) her zaman destek olamasak da birbirimize her şeyimizi bilirdik birbirimizin , o atandı doğuya gitti ben de başka bi memlekete ardından 7 senelik sevgilisi ile evlendi ( aynı köyden ) bende onun kuzeni ile evleniyorum şimdi . ( yani halamın eşi ile benim nişanlımın dedeleri kardeş ) aynı sokakta evleri yan yana ikisinin , ben tayin istedim bir üst sokaktan ev buldular . Halamda şimdi aynı sokağa kv nin yanına geliyor .taşınıyorlar bu hafta, Sorun şu ki şimdi hamile benim düğünüm de doğurdu doğuracak :KK43: bana diyor ki oraya geldiğimiz de çok işimiz var kolileri açarken yardım edersin(hamile olduğu için ) , bende dedim işten geliyorum vakit kalmıyor oda uzakta da olsa gelirsin akşam altıdan sonra dedi bende eniştem de geliyor nişanlımla açarlar kolileri dedim . Tamam kapat telefonu dedi :KK43: ;( alındı tabiki , ;( gerçekten servis ile işe git gel bana vakit kalmıyor üstelik 15 dakika eve gelene kadar yürüyorum saat 18:20 oluyor ;( tam düğün arefesi çok az kaldı :KK43: yani annesini de kaybedeli bi sene oldu kimsesi de yok anlıyorum ama ne yaparım bilmiyorum . Bende kırmak istemem , ama bende işten gelince kv mi gideyim oraya mı gideyim artık bende bilmiyorum. Kendime mi vakit ayırayım bilmiyorum:KK43: hep yan yana olacağız , belki de çok şey bekleyecek bilmiyorum .
Kvye yaranmay çalışcağına yıllarını paylaştığın halana 2 gün yardım etsen kimse ölmez. Halanın yerinde olsam o taşınma son görüşmemiz olur, ne düğününe ne cenazene.

Valla okuyorum yaz lütfen 😔 burnumun dikine inanın gitmiyorum hatta öyle olsa burada sürekli konu açar mıyım ;(
Nasil burnunun dikine gitmiyorsun kac senedir canimiz cikti seni duzeltecegiz diye.defalarca konu actin defakarca milyonlarca yorum yapmisizdir hepimiz dinlemiyorsun. Eski zugurtleri zengin ettin yollarini actin gittin simdi bu aç nisanlini gorgusuz ailesini buldun illa evlenicem diye yine basin beladan kurtulmuyor. Ne guzel borcun azalmisti işin iyi yerdeydi simdi onun oldugu yere gittin bide. Bakalim daha kayinvalideyle neler yasayacaksin bakalim daha nelerle gelicen buraya. Bizde care bulamiyrouz arrik senin dertlerine cunku dinlemiyorsun insani. Bu actigin konu en kucuk dert.kadin hamile annesi yok git biraz yardim et bari.sen nisnalinin ailesiyle set koy araya halanla degil

babanemler çok güzel bir yerde oturuyordu sahil kasabasında , babamı da zamanında amcasına üvey olarak vermişler (köye) benim iki tane dedem vardı iki babanem , yazları halamın yanına yani babanemin yanına giderdik ( halam ile aramda iki yaş var abla kardeş gibi büyüdük ) her zaman destek olamasak da birbirimize her şeyimizi bilirdik birbirimizin , o atandı doğuya gitti ben de başka bi memlekete ardından 7 senelik sevgilisi ile evlendi ( aynı köyden ) bende onun kuzeni ile evleniyorum şimdi . ( yani halamın eşi ile benim nişanlımın dedeleri kardeş ) aynı sokakta evleri yan yana ikisinin , ben tayin istedim bir üst sokaktan ev buldular . Halamda şimdi aynı sokağa kv nin yanına geliyor .taşınıyorlar bu hafta, Sorun şu ki şimdi hamile benim düğünüm de doğurdu doğuracak :KK43: bana diyor ki oraya geldiğimiz de çok işimiz var kolileri açarken yardım edersin(hamile olduğu için ) , bende dedim işten geliyorum vakit kalmıyor oda uzakta da olsa gelirsin akşam altıdan sonra dedi bende eniştem de geliyor nişanlımla açarlar kolileri dedim . Tamam kapat telefonu dedi :KK43: ;( alındı tabiki , ;( gerçekten servis ile işe git gel bana vakit kalmıyor üstelik 15 dakika eve gelene kadar yürüyorum saat 18:20 oluyor ;( tam düğün arefesi çok az kaldı :KK43: yani annesini de kaybedeli bi sene oldu kimsesi de yok anlıyorum ama ne yaparım bilmiyorum . Bende kırmak istemem , ama bende işten gelince kv mi gideyim oraya mı gideyim artık bende bilmiyorum. Kendime mi vakit ayırayım bilmiyorum:KK43: hep yan yana olacağız , belki de çok şey bekleyecek bilmiyorum .
2 günlük kaynananın totosunda bık bık bık dolanacağına içlerinde büyüdüğün insanlara yardım et bir gün de, yarın o kaynananın hışmından kaçarken halanın arkasına saklanmayı bilirsin.

Son düzenleme:
Gitmek zorunda değilsin tabiki zorunlu amma, hergun kv gideceğime tabiki yıllardır hukukum olan halama giderim iki gün,niye kv mi gidim orayami diyorsun ,biriyle mesafe koyacak ağırdan alıcaksan ilişkiyi bu kv olmalı gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X