Rüya Yorumları Aranizda rüyadan anlayan var mi?

Kader2410

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2017
265
82
rüyamda kasaba gidip tüm kuzu almak istedim ve kasap Bana kuzu diyerek köpek satmaya calisti derisi yüzülmüs ayni kuzu gibiydi ve Ben bunu tam satin alacakken kafasinin kuzu olmayipta köpek oldugunu anlayinca kabul etmedim ve satin almadim ( köpek canli degildi buzluktan cikarilmisti) rüya tabirlerine baktim hep et et yemek diyor yemedim ve son alda almaktan vazgectim 2
Gün sonra ehliyet sinavim var acaba ne anlama geliyor anlayan var mi rüyadan

Ay sabahtan beri de insanlar beni arayıp rüyanı gördük diyorlar ki ben de etkileniyorum böyle şeylerden sinir oluyorum.
Rüya hep bilinçaltıdır neye yorarsanız o çıkar. Eskiler der ki birinin gözünün önünde bir şey yiyip de ona vermemişseniz rüyanıza köpek gelir. Köpek başkasının nefsiymiş öyle yani.

Ehliyet sınavıyla alakasını çözemedim. Arkadaşlarınızdan birinin yaptığı bir harekete ya da çevreden eş dost birinin yaptığı harekete şaşırdıysanız "Aaa hiç ondan beklemezdim" falan dediyseniz yakın zamanlarda öyle bir durum bilinçdışına yansımış olabilir. Bilinçdışı gördüğünüz, duyduğunuz, konuştuğunuz bilumum en ufak şeyden etkilenir ve yüzeye bu şekilde çıkarabilir, kafaya takılacak bir durum değil.

Ehliyet sınavıyla alAkalı bence de tam sınava giriyorsunuz pencere kenarında oturmussunuz ordan geçen köpek dikkatinizi çekiyor ve siz sınavda başarılı olamiyosunuz... ben böyle yorumladım ehliyetle köpek ne alaka güzel bacim...:duduk:

Rüya için ne demiş peygamber efendimizin sav.

" rüya Daldaki kuşa benzer iyi yaklaşırsan sana iyi gelir kötü yaklasirsan sana kötü gelir " neyse hayra yorumla ki hayırlı olsun....

Ehliyet sınavıyla alAkalı bence de tam sınava giriyorsunuz pencere kenarında oturmussunuz ordan geçen köpek dikkatinizi çekiyor ve siz sınavda başarılı olamiyosunuz... ben böyle yorumladım ehliyetle köpek ne alaka güzel bacim...:duduk:

Rüya için ne demiş peygamber efendimizin sav.

" rüya Daldaki kuşa benzer iyi yaklaşırsan sana iyi gelir kötü yaklasirsan sana kötü gelir " neyse hayra yorumla ki hayırlı olsun....
HAhahahaha o kadar kafama takiyorumki kötü bir rüya oldugu icin acaba kazanamicammi diye dusundum

X