İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran aranizda var mi?

Bnm kova yükselenim akrep eşim ikizler pek uyumlu sayılmayız burç uyuyor diyor ama :)

Ben îkizler değilim ama eşim akrep. Gül gibi geçinip gidiyoruz. Biraz gıcık mıcık ama seviyorum ben :)

Ben îkizler değilim ama eşim akrep. Gül gibi geçinip gidiyoruz. Biraz gıcık mıcık ama seviyorum ben :)
yo merak ettim nette anlasamazlar yaziyoecama cik enteresan entellektuel eylenceli oluyrlar akrep cok sinirli ve realist ikizlerde hayalci biraz otuaf ben ikizlerim esim akrep onum icin merak ettim hep etmisimdir oyuzden konu actim.:)

Akrep kadınıyım biraz sıkıntılıyızdır ama anlaşamadığımız tek burç Aslan dır en azından hayatıma Aslan burcundan kim girdiyse ya da varsa anlaşamam arkadaş :rolleyes:

yo merak ettim nette anlasamazlar yaziyoecama cik enteresan entellektuel eylenceli oluyrlar akrep cok sinirli ve realist ikizlerde hayalci biraz otuaf ben ikizlerim esim akrep onum icin merak ettim hep etmisimdir oyuzden konu actim.:)
ve akrep caokin falan. benim tanidigim butun akrep olanlar cok sadil ve eine cok duskun. ama cok zor insanlar kimciler. ama esi icin sonuna kadar savasirlar. buda onu es icin sectigi icin. kendilerine yakismasi icin:) cevrelerine esi ile ilgili laf soyletmezler cunku onlara dait hersey saygiya layiktir:))))

Akrep kadınıyım biraz sıkıntılıyızdır ama anlaşamadığımız tek burç Aslan dır en azından hayatıma Aslan burcundan kim girdiyse ya da varsa anlaşamam arkadaş :rolleyes:
esim akrep ve eski kiz arkadasi aslanmis hergun kavga ediyorlarmis ve en son esim terk etmis befret ederek dahada dinmemis kizda donmemeis tabi:)

Bizde de ben aslan eşim akrep. Birimiz çenesini tutabilse tartışma anında problem kalmayacak ama yapamıyoruz :)

Genel olarak iyi anlaşırız ama.

Bizde de ben aslan eşim akrep. Birimiz çenesini tutabilse tartışma anında problem kalmayacak ama yapamıyoruz :)

Genel olarak iyi anlaşırız ama.

Çok şanslısın canım benim 3 kuzenim Aslan anlaşamam babam Aslan anlaşamam ablam Aslan anlaşamam iş yerinde ki bir arkadaş Aslan anlaşamam aslanlara karşı nötr üm :KK48::KK48::KK48:

aslanla bende anlasamam. tam bi ego bombasi en iyi cocum bemim cocuk en iyi kiyafet benim ben kralim yineticiyim prensesim kendisinden iyi onana asiri kisanclik duyarlar. esimin eski kiz arkadasi sen cok guzelsin falan dedi. bende ona evet esle gercek bi ask yasiyorum com seviyoruz cocgumuz da var dedim. kiz nasil oldu bilmiyorum ama 1ay sonra birini buldu ve kopyaladi beni. havuzda tesaduf tanistik birbirimizi bilmiyorduk
ama bence obuliyordu zilli:)

star.gif
Olumlu yanları:
Uyumlu, entelektüel, çabuk kavrayan, mantıklı, konuşkan, canlı, sempatik, yeniliklere açık. Aynı anda bir kaç işi birden yapabilen.
star.gif
Olumsuz yanları:
Değişken, güvenilmez, iki yüzlü, kararsız, yüzeysel, dedikoducu, huzursuz, havai bu herkesin bildiği benimse hayatıma giren tüm ikizler karasız ve dengesizdi....
mesela eşim.... aynı konuda farklı görüşleri vardır...bir gün birini ertesi gün diğerini söyler böyle kalırsınız:KK57:...tanıdığım daha çok ikizler hepsi aynı özellikler gösteriyor...

X