Arap kızı kremi hakkinda

leyla_80

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2014
14
0
Bilgisi olan bana mesaj atsin lütfen yakinda duğunum var cildim çok kuru hafifte lekeler var :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
canım banada çok aman aman bişey gibi geldi internet arastırma esnasında sonra aldım ama kullanacaksanda gece kullanabiliyosun gündüz kullanamazsın yada fondotenin altına nemlendirici gibi kullanırsın öyle gözle görülür bi etkisini görmedim ben gece kullanırsın dedim çünkü maske gibi duruyo ne kadar yaysanda yüzüne

ben üçgün önce aldım kullanmaya başladım eğer bir gelişme olursa size yazarım

benim çok alerjik, hassas ve kuru bir cilde sahibim ve ne yazık ki kreme alerjim olduğu için kullanamıyorum beyaz bir cilde sahip olduğum için sürekli yüzüm kızarıyor ve kan basıncı yükselmesinden dolayı yüzümde çil gibi kahve renkli lekeler oluştu bir çok şey denedim bu arap kızı kremini duydum beş gündür kullanmaktayım fakat şimdiye kadar her hangi bir etkisini görmedim tabi ki bu iksir değil süreyim hemen geçsin ama dahalık bir fark olmadı yalnızca ergenlikte bile sivilcesi çıkmamış biri olarak sivilce sahibi oldum burnumda çene bölgemde sivilceler çıktı gece kullanmadan önce cildimi sabunla yıkayıp saf katkısız gül suyu ile temizlememe rağmen sivilce yaptı sabun olarak pirinç sabunu kullanıyorum

Bayanlar yardim edin :KK43: biyik bolgemde lekeler oluşuyo ve biyik gibi duruyo ne yapmaliyim :what:benimde cildim çabuk kizariyo çok hassas :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arap kızı kremini aktardan 2 liraya aldm pembe ve beyazı var. Herhangi bir krem ayrıca çok yağlı beyazlattığınıda hiç sanmıyırum onun yerine en az zararlı pudra kullanın

Sayfanın reklamlarına bakarsanız zencileri beyazlatan bir krem. Buna inanmak çok cahilce. Herhangi bir krem derinin melanin pigmentini deeğiştirmez. Kalıcı etki için micheal jackson gibi canavara dönemk gerekir. Lekeler için cilt doktorlarının vereceği kremleri kullnın

X