Bulaşık Makineleri Arçelik 6233 bulaşık makinesi kullanan var mı?

Yabenimsin

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2017
215
118
30
Bulaşık makinesi alacağım acil Arçelik 6233 gördüm kullanan memnun olan var mı? Yada maddi olarak çok yüksek olmayan 1000 tl ye akdar tavsiye ederseniz mutlu olurum . Teşekkürler

Bulaşık makinesi alacağım acil Arçelik 6233 gördüm kullanan memnun olan var mı? Yada maddi olarak çok yüksek olmayan 1000 tl ye akdar tavsiye ederseniz mutlu olurum . Teşekkürler
Model olarak o mu bilmiyorum ama annemde bende kv mde Arçelik 3 programlı bulaşık makinesi kullanıyoruz. Ben ve annem çok memnunuz ama kv başlat tuşuyla ilgili sıkıntı yaşıyor. 1 er yıl arayla alındı hepsi. Muhtemelen kullanıcı hatası ama yine de bilginiz olsun.

bende dahil ailemden herkes yillardir beko ve arcelikten sasmayiz hicte pisman olmadik evimde suan 3 programli beko var ayni makinayi annemde yillardir kyllaniyor daha 1 kere tamire gitmedi tavsiye ederim.
fiyatlari nekadar bilmiyorum ama boschlarda guzel

bende dahil ailemden herkes yillardir beko ve arcelikten sasmayiz hicte pisman olmadik evimde suan 3 programli beko var ayni makinayi annemde yillardir kyllaniyor daha 1 kere tamire gitmedi tavsiye ederim.
fiyatlari nekadar bilmiyorum ama boschlarda guzel
Cok teşekkürler peki modeli nedir makinenizin

Model olarak o mu bilmiyorum ama annemde bende kv mde Arçelik 3 programlı bulaşık makinesi kullanıyoruz. Ben ve annem çok memnunuz ama kv başlat tuşuyla ilgili sıkıntı yaşıyor. 1 er yıl arayla alındı hepsi. Muhtemelen kullanıcı hatası ama yine de bilginiz olsun.
Modeli nedir sizin makinenizin ?

fiyati size uygun herhangi bir 3 programlisini alabilirsiniz bekoda yada arcelikte kolay kolay sorun yasamazsiniz.
biz alirken bekocu tanidikti 2 programlilar sesi disari daha cok veriyo 3 program al daha iyi dedi 2 prg ile 3 prg arasinda makinalarin sesi disari vermemesi saglayacak bir parca farki varmis tam hatirlamiyorum

9230 yı şimdi baktım. Ankastre benimki ama annem ve kv değil. Biz yıllardır Arçelik'ten şaşmayız açıkçası. Hem yetkili servisinden memnunuz hem de ciddi bir sıkıntı yaşamadık.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Tercihlerim arasina aldim

Insallah hala piyasada vardır . D3 3001 serisine baktım aslinda annem teyzem ve ablam kullanıyor 7 8 yil once alınmıştı sanırım yanlış hatırlamıyorsam ama bulamadım
ben bu seriyi 2.5 sene once evlenirken aldim bu olmasada buna benzer basit 3 programli herzaman cikariyolar mesela anneminkinin serisi farkli ama urunler ayni sadece benimkinde 1 ışık fazla oda parlatici isigi

X