Gebeliğe Hazırlık Arı sütü-bal-polen karışımı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

KalbennDua

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2019
314
411
Merhaba. Yumurta kalitesini arttirmak icin arı sütü, bal, polen karisimi yumurtlamaya kadar mi yoksa devamli mi kullanmak gerekli? Bilenler cevaplarsa sevinirim.

Merhaba. Yumurta kalitesini arttirmak icin arı sütü, bal, polen karisimi yumurtlamaya kadar mi yoksa devamli mi kullanmak gerekli? Bilenler cevaplarsa sevinirim.
Bu işin presedürü nedir bilmiyorum ama benim yumurtalarımı taş gibi yaptı baya kasıklarımda hissetmiştim.devam etmek istemedim devamı da çünkü çok kasık ağrısıyla avulasyon geçirdim.yumurtlamadan sonra almadım

Bu işin presedürü nedir bilmiyorum ama benim yumurtalarımı taş gibi yaptı baya kasıklarımda hissetmiştim.devam etmek istemedim devamı da çünkü çok kasık ağrısıyla avulasyon geçirdim.yumurtlamadan sonra almadım
ben de iki aydir rahatsizlik derecesinde hissediyorum. sizliyor. sebebi o mu demek ki? iki aydir polen, bal corek otu yagi iciyorum.. bu iyi bir sey mi yumurtayi buyutuyor demek mi acaba?

devamli icmek mantikli cunku regl oldugunde bir onceki ayin dollenmemis yumurtasini atiyorsun ver vucut tekrar yumurta buyutmeye basliyor. bir yandan rahim deri dokuyor kanla beraber yani regl.. devamli alirsan bir sonraki yumurta kalitesini etkiler. ara verirsen gun kacar yani yumurta dedigin bir surecte olusuyor iki gunde degil.

Teşekkür ederim. K
devamli icmek mantikli cunku regl oldugunde bir onceki ayin dollenmemis yumurtasini atiyorsun ver vucut tekrar yumurta buyutmeye basliyor. bir yandan rahim deri dokuyor kanla beraber yani regl.. devamli alirsan bir sonraki yumurta kalitesini etkiler. ara verirsen gun kacar yani yumurta dedigin bir surecte olusuyor iki gunde degil.
Tesekkurler

Merhaba ari sutu propolis polen karisimindan aldim stamina marka etkisini goren oldumu acaba..bugun kullanmaya basladim..hangi zmanlar kullanmak gerekiyor acaba..bilgi verebilirseniz cok seviiriim

Merhaba kizlar ari sutu polen propolis karisimininkullaniyorum yaklasik 5 gundur kasiklarimda inanilmaz bir agri yasiyorum..sanki yumurtalarim asi buyumuste patlayacak gibi bir basinc hissediyorum.kasiklatimda bole bisey yasayan oldumu hic..

X