Aile Planlaması Arı sütü polen bal karisimi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Mehrii34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2021
5.683
2.436
Selam arkadaslar ileri pcos olup bal karisimi kullanan varmi propolisli ari sütü polen bal ?

Aktardan alip yaptiran
Yada bir doktordan alan veyatta

Marka vermek yasakmi bilmiyorum ama arifoğlu markasindan memnun kalip hamile kalabilen varsa bana dönebilirmi artik yapabilcegm fazla bsy kalmadi vucuduma fazla hormon yükledim icim disim ilac oldu bide macun kullanmak istiyoruz esimle bal karisimindan yani . Bilgisi olan yazsin ben cok düzensiz adet gören biriyim duphastonla adet oluyrum baska olmiyor 3 yildir cocuk istiyoruz olmuyor pcosluyum insulin direnci var kilo ve yumurtaliklarda kist yorumlarnizi bekliyorum canlar

Merhaba ben de arı sütü araştırıyorum daha önce arifoğlu markasını kullandım bir yıl kadar önce 40 gram almıştım onu bitirdim ama faydasını görmedim maalesef. Şimdi de egricayir markasına bakıyorum ama çok da pahalı. Karışım yerine saf arı sütü öneriliyor.
Bu arada inositol kullanıyor musunuz?

Merhaba ben de arı sütü araştırıyorum daha önce arifoğlu markasını kullandım bir yıl kadar önce 40 gram almıştım onu bitirdim ama faydasını görmedim maalesef. Şimdi de egricayir markasına bakıyorum ama çok da pahalı. Karışım yerine saf arı sütü öneriliyor.
Bu arada inositol kullanıyor musunuz?
Beeo diye bi marka var ,onu da düşünebilirsin

X