Arkadalar iinizde lmne seven var m...?

Ölümüne sevgi bence sadece insanın evladı için olabilir.Onun dışında hiç kimse kimseyi ölümüne sevmemeli bence .Herşeyin makul olanı güzeldir arkadaşlar .Sınırlar aşılınca ortaya başka sıkıntılar çıkar.Ben böyle düşünüyorum.

ben aşkım için ölmem gitgide kirlenen,acıların çoğaldığı şu dünyada yaşarım beeee!!
aşkım benimmmmm, sen benim herşeyimsinn, günüm gecem senle olsun..

ben de varım onu o kadar çok seviyorum ki...ben aslında hiç böyle değildim ama aşk insanı gerçekten çok değiştiriyo o da ben de hayatta yapmam dediğimiz şeyleri yaptık birbirimiz için ölümüne seviyorum !

:asigim:ben de varimmm...... kocisimi ölümüne seviyorum, o benim hayatimin anlami ve tek askim daha ne olsun :nazar::nazar:

bende aşkımı çoooook seviyorum o benim herşeyim hayatım canım meleğim onsuzhyatı düşünemiyorum onu kendimden daha çok seviyorum ve çooooookkkkkkkkk özledim evet bende ölümüne seviyorum herşeye razıyım onunla

Ben ölümğne sevdim mi hicc dusunuyorumda sevdim mi die. Sanirim bir kes sevdim. Benden Ayrildiginda intihar tesebbusunde bile bulunmusdum. Ama demeki yasayacak omrumuz varmis hala ayaktayim. simdi geriye baktigimda yaptigin seyi ne kadar aptalca oldugunu goruyorum. Cocukluk diyorum sadece bu yaptigim seye.. Ama ölümğne sevdim bir kez...!

evet ben varım ölümüne seven....gözümden bile sakınırım onu.....15 yıl oldu ..:nazar:
aynı şekilde o da beni ...karşılıklı olmasa uzun sürmez zaten :asigim:

evladımdan ailemden eşimden başka kimsenin uğruna ölünebilecek kadar sevilmeyi haketmediğini düşünüyorum... bir sevgili için asla... zaman aşındırmak gerek evliliği yaşamk gerek...ugruna ölünebilecek bir adam mı yaşamam gerek...eşimle 15 yıldır beraberiz 4 yılı evlilik suana kadar ugruna canımı veririmama 4 yıl öncesine kadar vermezdim... flört edilen adamla evlendiğin adam aynı mı bir bakmalaı önce..evlilik o atılan imza onu değiştiriyor dolayısıyla senin duygularınıda...bugün ugrunda ölebileceğin adam evlilik sonrası mahkemede bir an önce boşanabilmek için sabırsızlandığın bir adam olup ele karışıyor....onunla hayatı paylaşmadan bu cvpı vermek mümkün diil...

ben aşkım için ölmem yasarım beee oda zaten asla istmez ölmemi...
ben onu cokkkkkk seviyorum oda beni daha cokkkkkkkk...
Allahım ayrımasın bizi...
Bir ömür sürer inş...
amin

bende coooooooooookkkkkkkkk seviyorum ama alem için ayrılmak zorundayım yani sevmke bşiyi degiştirmiyoooo acıdan başkada bişi vermiyo bazılarınaa

seviyorum onu ekmegi tuza banıp yer gibi içime çekiyorum kokusunu her an hersaniye sanki bulutlardsa gezer gibi
o benim herşeyim dünyalara değişmem ,
ölüm onunla olcaksa yanında yer bulcaksam varsın sebebim olsun başım dik alnım açık kalb,im aşkla giderim onla aşkıyla hemde ölümüneeeeeeeeee (buda kocişime dur mesaj olarak yazıyım aşkıma çalışıyo kurban oldugum busaatte)

X