Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Arkadalar ite benim gs bytme servenim :)

konuyu açan arkadaş, bugn bu serüvene bende katılmayı düşünüyorum.eğer biraz da olsa gelişme görürsem seni bulup alnından ellernden öpücem :KK70:

Yaa inanamıyorum nasıl etkilendim ! Crnnn tam 10 cm büyütmüş ve artık hiç foruma uğramadığını söylemiş ihtiyacı kalmadı çünkü artık çok güzel crnnn çok sevindim senin adına sen girip bu yazıyı göremiceksin ama çok sevindim ve umutlandım bu topikte ne kadar çok kişi büyütmüş göğüslerini inşallah biz büyütemeyenlerde büyütürüz :'(

Arkadaşlar bu 2009da yazanlar şimdi nerdeler. Durum ne bi öğrenseydik iyi olurdu :KK43: çilek yağını bıraktığında sönüyo diyen olmuş meraklardayım

mrb ben 50 kılo 17 yasındaım ama goguslerım normalınden cok kucuk bna ne onerıyorsunuz ? ludfen yardımcı olabılrmısınız ?

hm dmm canım oldugu kadar artıqq xD saqol canım aldım yosun sabunu cılek yagını küç bıle aldm harbıı tadıı çok kötüü :S adacayı fılan ıcıyom zatı şerbetçiotunu da kullanıyom 52 gunde ne yaparsam artık :-):sinifsinif:

hanımlar ben 21 yaşındayım bu yaşıma kadar evlenınce büyür dediler hep , deseydiler ya okşayınca büyür ben kendım bütün çabalarımla büyütürüm o zaman :KK1: ama şu bitkisel yaglar ve ya çayların herhangi bi yan etkisi olur mu acaba hormanlar üzerinde falan ??

Nasıl bir masaj uyguluyorsunuz ve daha sonra yağı nasıl temizliyorsunuz?

ilk ay bir yemek kaşığı yoğurda bir tatlı kaşığı küç katıp yedim tadını sevmediğimden günde bir defa yedim normalde iki defa olursa daha fazla etki eder. hergün adaçayı ve rezene çayını karıştırıp içtim. kendi yaptığım yağ karışımıyla günde iki defa masaj yaptım (galiba en etkilisi bu oldu) hala yapmaya devam ediyorum. haftada üç defa falan buz masajı ve duştan çıkarken soğuk su tuttum.aklıma geldikçe küçük göğüs egzersizlerinide unutmadım tabii ayrıca ben duş jeli yerine yosun sabunu kullanıyorum böylece sarkmada olmadı :lepi:
bunlar bana iki beden falan büyüme sağladı şuan çok mutluyum 90 beden olduğunda bırakıcam herşeyi inş a.s

kayısı çilek susam badem kakao yağlarını her seferinde damla damla mı karıştırıp yaptınız yoksa hepsini bir şişede birleştirip kullansak da olur mu

X