Arkadalar yardm

• Konu Sahibi mimiii87

haklisin canim...ama buralarda gezmenin sanrim tek sebebi...burdakilere sucluluk duygusu vermek...günahsa herkesin günahi kendine...kime ne...:)

sende ac bi yeni baslik...herkes orda bidi bidi yapsin...birbirini yesin...

• Konu Sahibi mimiii87
Günahı da sevabı da bizim...ısteyen günah işler isteyen sevaba girer. Buraya gelipte "günah, yaptırmayın" falan demek gereksiz. Kusura bakma ama hepimiz senin kadar düşünebiliyoruz masumprenses. Herkese saygı duymak gerek :umursamaz:

• Konu Sahibi mimiii87
bizim derdimiz onu gerdi galiba ona neyse, kendin vazgecmissin iste aferimm bravoo alkışşş

• Konu Sahibi mimiii87
ay çolukla çocukla ugrasıyoruz valla ya kendime sinir oldum

• Konu Sahibi mimiii87
günah olduğu için vazgeçtin böylelikle dünyamı kurtuldu

• Konu Sahibi mimiii87
2.gün önce hastaneye bunun için giden insann emin ol korkusuna yenik düşmüş diye olamamıştırr..günah falan palavrasııı...

• Konu Sahibi mimiii87
.............................

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi mimiii87
dert etmiyorsan niye bizim derdimizle ugrasıyorsun, git kendi isinle ilgilen allalalala

• Konu Sahibi mimiii87

delikafadulden sağolasın be, yani sonucunda ne oluyo onu anlamadım kaydirigubbakcemile3

• Konu Sahibi mimiii87
arkadaşlar mevzu nerden nereye geldi ben anlamadım.. sadece bu forumlarda genelde naci çelik yakup avsar cok on planda herkes burnundan memnun kalmısh.. bende burun ameliatı dusuuorum ve dr secımı cok zor , cok kurcalamakta iiyi diğil tabı ama dr secerken dr secıceğin dr yaptığı burunları gormek ıstıyosun ayrıca bızzat yaptıranlardan gormek cok daha ıyı.. o yuzden yardım ıstemiştim..

• Konu Sahibi mimiii87
resmimlerime bakip karar verebilirsin, doktorum emre ilhan...

• Konu Sahibi mimiii87
insan kendisiyle barisik olmasi gerekiyo bayanlar ben kendimle her konuda barisigim fakat sagliksizim burnumdan zor nefes aliyorum bas agrisi yapiyorr bende cogu kisiden duydumki dr emre ilhanin iyi oldugunu hadi hayirlisi diyelimmmmm umarim kimse pismanlik duymaz sevgilerr

• Konu Sahibi mimiii87
albümüme bakabilirsin doktorum yakup avşar
1bçk yıl oldu ben ameliyat olalı
tekniginden dolayı seçmiştim bu doktoru mikro cerrahi ile yapılıyo ameliyat kırma vs yok ameliyattan çıktıgında morluk ve tampon olmuyo kücük bi alçı oluuo sadece
ilgili bi doktor ben memnunum tavsiye ederm....

• Konu Sahibi mimiii87
bende hiç olmamış olsam yine Yakup Avşar'a olurdum :lepi:

• Konu Sahibi mimiii87
diger doktorlar gibi fiyatıı ben serhat tuncerede gitmiştm ameliyat olmadan önce oda aynı fiyatı vermişti bana şuan son kaça yapıyo bilmiyorm ben olalı bi bçk yıl oldu

• Konu Sahibi mimiii87
6500 pekde ufak bi rakam deil sanırım emre bey 4000 dedi tabii gidip görüşmekde lazım:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…