Arkadaş mı Değil mi?

Hiç alınmıyorum üstüme,yaram olmadığı için gocunmuyorum da🙂 Arkadaşım yazdıklarınızı okuyor. Allah niyetlere göre versin.
Evli haliyle flortlesen arkadasiniz, niyeti kotu olan ben oldum iyi mi :) O niyet kontrolu bi de es kisisi ile yapilsin, onun niyetini de ogrenmis olur boylece "arkadasiniz".

Aslında kendimi çok da açık görüşlü bulurum ama evli kadının sosyal medyadan başka erkekle konuşması bana o kadar saçma geldi ki. Tarkansa galan tamam da misal kıvanç tatlıtuğ bile olsa konuşmam :))

Canım falan normal kelimeler ama hiç tanımadığı bir adam bir kadına neden şevkat göstersin. Şahsen eşime biri şevkat göstermek istiyorum dese höt derim.

Bence arkadaşınız evliliginde çok mutlu degil. Yoksa genç bir müzisyenle binbir bahaneyle arkadaş olmaya çalışmazdı. İlgi görmek hoşuna gitmiş. İlginin kesilmesinide istemiyor. Kocası genç bir müzisyenle aynı şekilde konuşsaydı kendisi ne yapardı? Arkadaşınız bildiginiz flörtleşiyor. Sizede çok masum anlatmış.

Bence arkadaşınız evliliginde çok mutlu degil. Yoksa genç bir müzisyenle binbir bahaneyle arkadaş olmaya çalışmazdı. İlgi görmek hoşuna gitmiş. İlginin kesilmesinide istemiyor. Kocası genç bir müzisyenle aynı şekilde konuşsaydı kendisi ne yapardı? Arkadaşınız bildiginiz flörtleşiyor. Sizede çok masum anlatmış.
Konu sahibi de az değil. Pembe dizi izler gibi flörtleşmelerini izliyor, heyecan yaşıyor 😂😂

Arkadaşınız yeni heyecan arıyor olabilir. Şayet bir erkekle bir kadının sosyal medya üzerinden mesajlaşması direkt flörttür. Hiç bir şekilde normal bi iletişim dili olamaz

durum zaten garip. bi müzisyen alakasız durup dururken instadan yazsa, aha yürüyo bana derim, ben de istersem flörtleşmek cevap veririm, değilse engellerim, yada kısa keser önünü kaparım muhabbetin. müzisyen bir gençle, tanımadığı bir kadın bir anda sosyal medyadan yazışamaz yani. fizik yasalarına aykırı.

Allahım evli barklı kadın başka arkadaş bulamadı mı 😃 eşinin böyle yaptığını görse ne düşünür acaba 🤷‍♀️ sanki çok zaruri ya da yılların arkadaşlığıda bitiremiyor

valla mesele gerçekten arkadaşına mı ait yoksa sana mı bilemiyorum ama
adamın flörtleştiği bariz. ve bu kadın da bunu biliyor gayet de farkında
istemem yan cebime koy durumları var
bi insan neden hiç tanımadığı biriyle devamlı konuşma ihtiyacı duyar ? çünkü karşı tarafı tanımak istiyordur
net
bırakın bu arkadaş ayaklarını. karşı cinsten arkadaşlarımız olmasa yerdik bu numaraları

Ya gerçekten iletişim dili budur,yakın arkadaşına cinsiyet fark etmeksizin yaklaşımı budur ya da art niyet olabilir mi?

Adamin arkadaslarina iletisimi boyle olsa bile arkadasiniz bu kişinin yakin arkadasi degil ki? Nerden arkadaş oluyorlar?
Sosyal medya üzerinden konuştuğu biri yani, ayrica arkadasiniz da hem mesafeyi kaldiriyor hem rahatsiz oluyor. Elin adami ne biliyor evliligini, mutlulugunu hayatini?
Birine "Iyi degilim" denince derdini sorarlar o da oyy kiyamam bilmem ne yapmiş ne bekliyir mesela sosyal medyada tanistigi muzikci adamla neyin sohbeti bu yani?
Sorun sadece adamda değil. Arkadasiniz da yanlis işler peşinde sonra da pişman olmuş herhalde eşi gorurse diye.

Merhaba. Bir arkadaşım için konu açıyorum. Arkadaşım evli 1 çocuk annesi. Çok da düzgün biridir. Sosyal medyadan bi müzisyeni takibe almış,müziğini seviyor diye. Ordan tanışmışlar,sohbet muhabbet etmişler. Arkadaşım ondan yaşça da büyük. Kardeşim diye de hitap ediyormuş yani. Ancak alışkın olmadığı bir durum söz konusuymuş. Şahsın iletişim dili… Mesela arkadaşıma bazen canım diye hitap ediyormuş. Sohbet arasında arkadaşım ,iyi değilim dediğinde kıyamam, şefkat gösteriyim diyormuş. Hadi bi gül,sen bana hep gül diyormuş. Arkadaşım bundan rahatsızlık duyduğunu, eşinin bu yazışmaları gördüğünde yanlış yöne çekebileceğinden bahsetmiş. O da özür dilemiş,iletişim dilinin bu olduğunu,yapı olarak sıcakkanlı olduğundan bahsetmiş. Abi,abla moduna giremediğini,bu şekilde mesafe olabileceğinden kendisini rahat ifade edemeyeceğinden bahsetmiş. Sana zarar gelmesini istemiyorum, benden rahatsız olma ihtimalini düşünmek istemiyorum,mutlu bir evliliğin var, benden zarar gelmesin diyerek görüşmeyelim demiş. Karşı taraf arkadaşımın evli ve çocuk sahibi olduğunu, mutlu bir evliliği olduğunu biliyor ki karşı tarafın da kız arkadaşı varmış, bahsetmiş kaç kere çok sevdiğinden vs. Rahatsız etme durumları vs olmamış hiç. Öylece dm üzerinden yazışmalar sadece. Şimdi arkadaşım ikilemde… Ya gerçekten iletişim dili budur,yakın arkadaşına cinsiyet fark etmeksizin yaklaşımı budur ya da art niyet olabilir mi? diye düşünüyor. Şimdi kendi açımdan evet olabilir,ben çok yakın arkadaşlarımla bu iletişimde konuşuyorum zaten ama kaç yıllık arkadaşım,dostum yani ciğerini biliyorum. Şimdi size sormak istiyor arkadaşım. Sizce art niyet var mıdır yoksa iletişimi mi bu şekildedir diye…Yazdıklarınızı okuyacak. Teşekkürler şimdiden…
Arkadasiniz ergen mi? Evli barkli koca kadin sanaldan niye arkadas ediniyor? Ergen davranisi bu. Cok sacma.

Arkadaşınız baya baya flört ediyor kardeşim ayağına, bizi yemesin :KK70:
Benim 15 yıllık erkek arkadaşlarım var canım yazarlar ama kıyamam, sen bana gül falan yazmazlar evliyken de yazmadılar bekarken de yazmazlardı çünkü onu ne niyetle yazılır belli :KK70:

Arkadaşınız çok da iyi niyetli gelmedi bana.Açıkça aranmış sonra da aldatmaya ya cesaret edememiş ya da vicdanı el vermemiş.Kendini kandırmasın arkadaş vs diyerek.Ya da kendini kandırsın bari sizi kandırmasın

Mesaj atıp görüşmeyelim artık demiş. Karşı taraf hiç kendini açıklama zahmetine bile girmemiş , aksini bile söylememiş. Suçlanıyorum,zan altında olamam,görüşmeyelim demiş ve kesmişler. Son durum buymuş kızlar.

Mesaj atıp görüşmeyelim artık demiş. Karşı taraf hiç kendini açıklama zahmetine bile girmemiş , aksini bile söylememiş. Suçlanıyorum,zan altında olamam,görüşmeyelim demiş ve kesmişler. Son durum buymuş kızlar.
Muhtemelen müzisyen arkadaş evlilik baskısı yapmayacak, rahat bir şekilde ilişki yaşayacağım bir kadın buldum diye sevinirken elinde patlamış. Arkadaşınız da tehlikeli sularda yüzmesin artık, erkekler tahmin ettiği gibi ponçik değil.

Merhaba. Bir arkadaşım için konu açıyorum. Arkadaşım evli 1 çocuk annesi. Çok da düzgün biridir. Sosyal medyadan bi müzisyeni takibe almış,müziğini seviyor diye. Ordan tanışmışlar,sohbet muhabbet etmişler. Arkadaşım ondan yaşça da büyük. Kardeşim diye de hitap ediyormuş yani. Ancak alışkın olmadığı bir durum söz konusuymuş. Şahsın iletişim dili… Mesela arkadaşıma bazen canım diye hitap ediyormuş. Sohbet arasında arkadaşım ,iyi değilim dediğinde kıyamam, şefkat gösteriyim diyormuş. Hadi bi gül,sen bana hep gül diyormuş. Arkadaşım bundan rahatsızlık duyduğunu, eşinin bu yazışmaları gördüğünde yanlış yöne çekebileceğinden bahsetmiş. O da özür dilemiş,iletişim dilinin bu olduğunu,yapı olarak sıcakkanlı olduğundan bahsetmiş. Abi,abla moduna giremediğini,bu şekilde mesafe olabileceğinden kendisini rahat ifade edemeyeceğinden bahsetmiş. Sana zarar gelmesini istemiyorum, benden rahatsız olma ihtimalini düşünmek istemiyorum,mutlu bir evliliğin var, benden zarar gelmesin diyerek görüşmeyelim demiş. Karşı taraf arkadaşımın evli ve çocuk sahibi olduğunu, mutlu bir evliliği olduğunu biliyor ki karşı tarafın da kız arkadaşı varmış, bahsetmiş kaç kere çok sevdiğinden vs. Rahatsız etme durumları vs olmamış hiç. Öylece dm üzerinden yazışmalar sadece. Şimdi arkadaşım ikilemde… Ya gerçekten iletişim dili budur,yakın arkadaşına cinsiyet fark etmeksizin yaklaşımı budur ya da art niyet olabilir mi? diye düşünüyor. Şimdi kendi açımdan evet olabilir,ben çok yakın arkadaşlarımla bu iletişimde konuşuyorum zaten ama kaç yıllık arkadaşım,dostum yani ciğerini biliyorum. Şimdi size sormak istiyor arkadaşım. Sizce art niyet var mıdır yoksa iletişimi mi bu şekildedir diye…Yazdıklarınızı okuyacak. Teşekkürler şimdiden…
Evli/sevgilim olmasa bile sadece mesaj üzerinden konuştuğum ve yeni tanıştığım birinin böyle cıvık konuşmaları beni aşırı rahatsız ederdi soğurdum direkt ''basit erkek modeli'' gibi geliyor bana çünkü.

Klişe olacak ama arkadaşınızın eşi sevdiği bir müzisyen ile bu şekilde konuşsaydı ve eşinin savunması ''onun iletişimi bu şekilde'' deseydi inanır mıydı? Sanmıyorum. Hatta kavga kıyamet çıkarırdı herhalde. Birde ben müziğini sevdiğim birine mesaj atmam ya ne alaka? Şarkısını dinlerim, konseri varsa giderim fotoğraf çektiririm en fazla bu olur :KK70: gereksiz ve yersiz bir arkadaşlık

Arkadasinizin mutlu bir eviligi var madem rahat mi batiyor ? Aynisini esi yapsa ne hisseder? Buraya o konu acsa hepimiz kocan seni aldatma yolunda demez miydik?

X