Arkadaşım benim yağ bezemi görünce dalga geçti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her yer kıpkırmızı, insanımız hala bir yerlere gideyim kalayım devam ediyor hayatına. Neyse, bu herhalde bir tek beni rahatsız ediyor.
Konuya gelirsek de böyle devam edersen daha çok üzülürsün. Prensiplerin olsun hayatta. Ister tanga giy ister paçalı don, kimsenin yanında şak diye pantolon indirilecek kadar, başkasının pijamasını giyecek kadar samimi olma. Zaten bu samimiyet göstergesi de değil ya. İkincisi de sana laf geldiğinde yalandan, mecburen "ahahah" deme! İnsanlara arkandan "önce güldü sonra triplere girdi dengesiz" dedirteceğine fevri davrandı, çok sert kız dedirt daha iyi. Yalanla da tepki koyma ortaya, arkadaşım çağırdı başı belaya girmiş diyeceğine gidiyorum ben deyip çık. 2 yılı geçtim 20 yıllık arkadaşın olsa dahi sana düşünmeden tartmadan konuşuyor sen binbir şekle giriyorsun. Bu saatten sonra triplere girsen ne fayda.

Bende de var
Hatta mayo da giydim yazın o şekilde
Ne olacak ki? Çatlaklarım da fay hattı gibi üstelik
İç çamaşırıma takılmaya başladı doktor pandemi dolayısıyla ileri bi tarihe attı çünkü ameliyathanede yapılması gereken bir işlem
Üstelik evliyim
Sen neden panik yaptın ki o kadar? Özgüvenli değilmişsin demek ki bi lafla o kadar sarsıldığına göre
Aa o ne öyle dediğinde "güzel popomun nazar boncuğu" diyebilirdin oysa ki :)

Napalim bende böyleyim iste
Ben de böyleyim işte diyerek geçiştirmeyin bence. Herkesin tuhaf veya kötü huyları olabilir ama kendinizden başka kimseye zararınız olmadığı sürece kabullenebilirsiniz olduğunuz kişiyi.

Takıntılı ve kinci olmak çevrenizdeki insanları da etkiler. Üstelik buna değmeyecek kadar küçük bir meselede böyle yapıyorsanız ciddi sorunlarla karşılaştığınızda vereceğiniz tepkiyi düşünmek istemedim. Etrafınızdaki insanlar sizinle arkadaşlık kurmak istemeyebilir.

Her yer kıpkırmızı, insanımız hala bir yerlere gideyim kalayım devam ediyor hayatına. Neyse, bu herhalde bir tek beni rahatsız ediyor.
Pantolon bile alamıyorum bi ton millet deniyor diye, bırak gezmeyi yatılı kalmayı
Gereksiz yere hastaneleri rahatsız etmeyin diyorlar hala yüzümde sivilce çıktı göbeğimde tüy çıktı diye randevu koşanlar var cidden anlamıyorum geçen haber izledim kadın yüzündeki bi tane kahverengi nokta için işlem yaptırmış yüzünü yakmışlar daha da vs. İnsanımız güzelliğinden ödün vermiyor şu dönemde

Benim başımda ve kol altında iki yag bezemi plastik cerrahi aldı hemde devlet hastanesinde.
Siz başka bir devlet hastanesine gidin yag bezesi diyip geçiştirmeyin büyüdükçe agrı çok yapar

devlet hastanesinde aldırdım ben canım ücretsiz. Arkadaşına takılma derim etmiş bi boş boğazlık boşver

tangaydi sonra bana o yag bezesi mi poponda ki dedi evet dedim o da gülerek sende de ne özgüven varmis o yağ bezesi bende olsa tanga asla giymem utanirim dedi
Kendisi tangayi giyip meydanlara cıkacaktı herhalde?? Popoda cıkan lipomanin özgüvene etki etmeyeni de ne bileyimmmm!
Arkadasinın özgüveni poposunda cıkan bir yag bezesine baglı ise zırh taksın o güvenine..

O lipoma yüzde de çıkabilirdi.O zaman da bası toprağa mi gömülecekti?

Arkadasina da;
Benim popomda ki lipoma ile tanga giyecek özgüvenim varken seni düşüncesi bile bitirdi karakterinde umarim boyle zayıf degildir de gitsin.

Popomda ki bu yağ bezesini aldırıp gözüne sokucam o kızın al bak şimdi oldu mu diye valla bunu yapıcam cok takıntılı ve kinci bir yapim var yapmazsam bunlari gözüme uyku girmez valla arkadaşlar offf
Takıntılı ve kinci olmak hiç hoş bir şey değil. Bu huylarını törpülemelisin. Seni bu kadar demoralize eden biriyle ilişkini kesmen daha doğru olur

Yaklaşık 13 yıl yurt ve kız kıza evde kaldım ama hiç kimsenin yanında ne soyundum ne de benim yanımda soyundu birileri . Arkadaşlarla otururken niye bacağınızdakini çıkarma gereği duydunuz
Koronavirüs diye bir şey duydunuz mu???
Sizin gibiler yüzünden bir yıldır kurtulamadığımız şey .
Takıntılı ve kindar insanlar beni çok yorar , arkadaşınız aklına geleni pat diye söylemiş evet ama sonra da özür dilemiş . Özrünün sizin için bir anlamı yoksa , arkadaş değilsinizdir. Bir daha görüşmeyin .

Ne densiz bir arkadaşınız varmış. Boşverin kendi özgüvensizliği ve kıskançlığı içinde boğulsun gitsin.

Ac da senin totonu inceleyip gulelim deseydin. O densizlik etmis, zaten yaptiginin da farkinda ama senin de bu kdr yerle bir olman anlamsiz olmus.

Ben tanga giysem üzerimi bir köşede çıkarırım ve kesinlikle arkadaşıma arkamı dönmem. Hani tanga giymişim sonuçta. Biraz tuhaf bence. Siz hala gözüne sokacam diyorsunuz ahsjjajajaj
Ay hahahaha cok güldürdünüz beni yaaaa hahahahaa

Yok be ne erkeği keske sevgilim olsaydı

Valla cok taktim ben illa aldirmam lazim cok kotu hissediyorum kendimi onun yüzünden off teşekkür ederim bu arada
İyi de biri dişin yamuk dese tel mi taktiracaksin, burnun yamuk dese estetik masasına mi yatacaksin?
Bana da bir arkadaşım 'parmaklarin boğum boğum, sanki çiğköfte yuğmuslar' gibi demişti napiim, parmağım boğumlu diye eldivenle mi gezeyim?.
Hepimizin var birbirinden farklı yönleri. Bence bu yönünüzü torpulemek için harcayın paranızı ve vaktinizi

Arkadaşınız kıskanmış
Nasıl biliyorsun demeyin, çok bariz.
Öyle tangayı gitmek için yüksek özgüven biraz da sağlam vücut gerekir.
Lipomu olmayan bir sürü hanım var, herkes giyiyor mu, hayır.

Asıl siz kilo verme forumlarına gidin, fit olan hanımlara bazı “arkadaşlarının” nasıl laf çarptığını görün. Zaten sizi düşünse kanser misiniz diye telaş eder, tangaya takılmazdı.

Yok bu pandemide doktorlara gideyim aldırayım diye çırpınmayın sakın.

Bu kadar takıntılı ve kinci olmak seni çok yorar, terapi olsan mı aceba? Bu arkadaş görünümlü yılanlarla çok karşılaşacaksın cünkü malesef. Benim popom full çatlak mesela ama alıştım seviyorm onları, sende kendini sev insanları bu kadar önemseme bence.

Çünkü ben kimsenin kusurlarıyla bırakın alay etmeyi konusunu bile acmam. Ama o resmen sende ki ozguvene bak tanga giymişsin diyo hadi diyelim beze kotu duruyo bana desin ki canim ya senin arkanda ki ne bende yag bezesi derim o da canım yanlış anlama biraz degisik duruyo aldirmayi düşündün mu bi doktora görün istersen dese varya bırakın alinmayi hatta uyardigi icin tesekkur bile ederdim ama o küstah kustah konustu incinir mi kırılır mi demeden.. Yani benim anlatmaya çalıştığım arkadaşımın yag bezemle ilgili konusma tarzi, şimdi konusma var konusma var illa konuscaksa bi insan kibar kelimeleri secerek konusmali ama iste maalesef kimse istenilen gibi konusamaz davranamaz her insan farkli ne yazik ki

tabii her şeyin bir yolu yordamı var, ben de mesela bu tarz şeylerin hiç bahsinin açılmaması taraftarıyım, sonuçta vücudunuzda bir problem varsa siz onun muhakkak farkındasınızdır. başkalarının böyle konularda yorum yapmasından şahsen ben de hoşlanmam. dediğim gibi, zaten arkadaşınızın yaptığı hiç hoş bir şey değil, ona mı kalmış elalemin poposundaki yağ bezesinden özgüven çıkarımı yapmak? ama siz de bu kadar kafaya takmayın demeye çalıştım, arkadaşınızın başka bu tarz hareketleri de varsa hatta, iletişimi aza indirebilirsiniz. durduk yere moralinizi bozuyorsa muhatap olmayın hiç.

Söylemeden edemicem bu densiz kız arkadaşım afedersiniz koltuk altı surekli tüylü bacaklari da ben bile ona iyy sendeki ozguvene bak ben boyle killi killi insan icine çıkmam sen utanmiyor musun nasıl kızsın demiyorum da bana dediklerine bakin bence insan kendine bakmalı önce herkes kendini 4 4 luk sanıyor neyse ne diyim bu kafayla devam ederse kendini kötü biri olarak gosterir. Arkadaslar bu arada siz de benim takıntılı olduğumu soylediniz ama bu kadar da yüzüme vurmayin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…