Arkadaşım eşimden Hoşlanıyor olabilir mi?

s-eym_a

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2016
75
-26
Merhaba kızlar, Ben ve eşim 1 sene önce Hollanda'ya taşındık. 3 ay kadar önce Üniversiteden tanıdığım bir arkadaşım da yaşadığımız şehrin yakınlarına y. Lisans için geldi.Instagramdan yazistik, buluştuk. Kızı her zaman neşeli, pozitif bulmusumdur, eşime de aynı bu şekilde anlattım.Eşim yakışıklı uzun boylu, gerçekten her kadının isteyebilecegi karakterde bir erkek, kibar anlayışlı ben bile bazen hayret ediyorum bir erkek nasıl böyle olabilir diye.Simdiye kadar tansitirdigim arkadaşlarıma da hep kibar olmuştur.Neyse ara ara buluşup birer kahve içiyoruz sohbet edip dağılıyoruz.Bi keresinde çiğköfteci ye gittik, Ben ve arkadaşım marula çiğköfteyi koyup limon sıktık, o sirada es hemen nar eksisini alıp arkadaşımın cigkoftesine dokuverdi. Ben de bekliyordum sonra kenara koydu, farketmedi o esnada biliyorum ama kendimi kötü hissettim. İkinci plana atılmışm. Gibi oldu. Yine bi seferinde benim ellerimde poşetler var arkadaşımn çantası koluna düşmüş, benden omzuna koymami rica etti, eşim de ellerimin dolu olduğunu görünce, arkadaşımın çantasını omzuna çıkardı. Yine çok takılmadım ama iyi de hissetmedim. En son arkadaşım kendini davet ettirdi aslında o gün hiç müsait değildik yeni ev tasiyorduk ve o da biliyordu azçok. Ben de net bir şekilde gelme diyemedim. Her neyse geldi, arabasından indi baktım şort giyinmiş.Bisiler yiyp eve geçtik, üzerine su dokulmustu ben de kaptı uzattım dolaptan, sadece kapri, şort ve tayt vardı, diğer pijama vs hep kartonlardaydi. Tayti uzattım yok ya bu yeni gözüküyor dedi. Kapriyi uzattım bu sarı renk adet oldum belli olabilir dedi. Sortum da laciverti bu çok daha uygun dedi giydi. Şort hafif bol ve baya kısa, popo kenarları belli oluyordu,Neyse dedim artık yapcak bişey yok. İçeri geçtik ben mutfağa kahve yapmaya gittim, geldim baktım arkadaşım kanepeye uzanmış.Sonra kahve içtik, Ben bulaşıkları götürdüm, geldim yine uzanmış ve gözlerini kapamisti.Bu durum benim biraz tuhafima gitti. Kıyafeti sorun edecek biri değilim, isteyen istediğini giysin, ama evli bir çiftin evine ben bekar olarak gitseydim şort tercih etmezdim, uzanmazdim. Çünkü o kadar da rahat hareket edecek. Kadar samimiyetimiz yok.Ben lavaboya gitmiştim ve bağırsaklarım sorunluydu uzun durmak zorunda kaldım. O sırada arkadaşım kanepeden kalkmış, odada patenlerim vardı, hatta göstermek. İstiyordum o da merakliydi,onlari denemiş, ama koltukta değil. Yerde yani baya eğildi, bilmiyorum poposunu eşime mi döndü eşim gormediğini söylüyor.Esimi videoya aldım, çünkü önemli bir mail yazmam gerekiyordu, hiç bakmamış arkadaşıma.Bundan dolayı da çok pişman oldum. 5 senelik evliyiz ilk defa rahatsız hissediyorum. Arkadaşımın sözle tavırlarında bir terslik yok, sevgilisi var hatta ama biz hiç konuşurken şahit olmadık. Bağları çok kuvvetli değil ve rahatlar.Arkadasim bir erkek arkadaşının evine gidip kalıyor ve sevgilisi sıkıntı yapmıyor. Acaba diyorum zaten rahat diye mi, bilemiyorum kızlar ne düşüneceğimi? Yorumlarınızı bekliyorum

Eşim kibar davranırken erkek kız ayırt eden biri değil. Yüzde yüz emin olamam yine de ama onun da göze çarpan davranışları yok
Yalnız eşinizin yaptıkları kibarlık değil, en yumuşak tabirle iş güzarlık diyebiliriz ama kibarlık değil. Siz dururken arkadaşınızın köftesini düşünmüş önce size sonra arkadaşınızın köftesine nar ekşisini koysa hadi neyse ama resmen sizi unutmuş.

Eşimin arkadaşının çiğköftesine nar ekşisi koymak bana mı kalmış ne münasebet, en fazla ister misin deyip önüne koyarım. Aynı şekilde çantayı düzeltmeside abes.

Kızın rahat giyinmesi, rahat bir yaşam tarzının olması kendisini bağlar. Size uymuyorsa görüşmezsiniz.

Anlattıklarınıza bakınca kızın hiç bir açığını göremedim. İllada bir hoşlanma söz konusuysa bu kişi eşiniz gibi duruyor.

Son düzenleme:
Ne alaka nar ekşisi döküyor ya. Nerden biliyor nar ekşisi sevip sevmediğini. Olaylar bölük bölük olsa da ortaya çıkan his duygusu önemli. Bunlar olurken burnunuza garip kokular gelmiş belli ki. Eğer çok önemli bir bağınız yoksa o kişiyle bağınızı azaltmanızda fayda var.

Eşimle konuştum, nar eksisi olayında farketmedim dedi, özür diledi.Canta olayında da ellerin doluydu dedi. Sonra haklısın ben olsam beim de moralim bozulur, niyetimi sen biliyorsun dedi. Evi yeni taşıdığımız için dolapta sadece kapri, tayt ve şort vardı, aralarından seçti.
Sizin arkadaşınızın yemeğinde ne eksik farkediyor ama sizinkini farketmiyor, öyle mi?

Ablam,kız rahat..Tavırları rahat..
Ancak bunu kasıtlı yapmıyor.
10 sene de evli olsan fark etmez.
Her kadınınin isteyebileceği biri diyorsun ya orada makas ayrılıyor.
O kişiyi çekici bulan sensin.
Başka bir kadının 40 gönlü olsa bile bir tanesini vermeyebilir kocana.
Ama eşinin kibarligi ve kızın umursamayisi..
Sonrasında eşinin tekrar kibar olmak adına bir hamle yapması,düşündürücü diyorum ben🤔🤔
Her kadının isteyebilecegi dediğim nokta tipi değil, tavır - davranisi, kaba değil, saygısız değil, anlayışli.Ben değil etrafımdaki herkes öyle diyor. Niyetim kocamı pazarlamak değil

Bende kızlara katılıyorum kız rahat yani tavrı bu. Ben pek hoşlanmam nerde nasıl davranacagını bilmeyen tiplerden o yüzden samimi de olmam bilemiyorum mesafe koyabilirsin,kocan da herkese karşı nazik ve kibarsa art niyet aramayabiliriz tek bu kıza öyleyse o zaman sorun var

Bizim aileye göre bu tür şeyler çok anormal ve hoş karşılanmaz ama her ilişki farklıdır. Bize fazla gelen size normal gelebilir. Yorum yapmak gerekirse hoşlanma olsa bile bunu size belli edecek şekilde yapacağını düşünmüyorum. Bence çok rahat bir kişilik ona normal geliyor ve rahatsız olduğunuzun farkında değil
Bizim aileye göre de normal değil.Ben de bir yargıya varmak istemediğimden 3.kis tarafından yorumu merak ettim teşekkür ederim

Her kadının isteyebilecegi dediğim nokta tipi değil, tavır - davranisi, kaba değil, saygısız değil, anlayışli.Ben değil etrafımdaki herkes öyle diyor. Niyetim kocamı pazarlamak değil
Yani yakisikli ve uzun boylu şeklinde yazıyorsun ya tipine vurgu yapmak suretiyle ona istinaden söylüyorum 🤗

Bende kızlara katılıyorum kız rahat yani tavrı bu. Ben pek hoşlanmam nerde nasıl davranacagını bilmeyen tiplerden o yüzden samimi de olmam bilemiyorum mesafe koyabilirsin,kocan da herkese karşı nazik ve kibarsa art niyet aramayabiliriz tek bu kıza öyleyse o zaman sorun var
Bi de uzun zamandir görmedigin,karakterinden tavrından emin olmadigin kisileri evine sokma derim. Kimin ne oldugu belli degil

Regliyken kendi şortundan daha kısa şort nasıl giydi? Tarif ettiğiniz şortu ped varken kimse giymeyi tercih etmez.

Zaten şortla geldiği an bozulmuşsunuz buna bozulan tipler kıyafet vereceği zaman şortu saklamaktan çekinmez.

Üüfff yazarken sıkıldım daha çok açık var tutmuyor hikaye işte

Eşiniz yapınca kibarlık, kadın yapınca kocamda gözü var.
Nasıl ki eşinize toz kondurmuyorsanız kadına da bahane bulmayacaksınız.
Kadına şortu kendiniz vermişsiniz sonra vay efendim kocama kıçını mı döndü.
Ortamda tuhaf bir şey yok, ama eğer illa birini suçlayacaksak o kişi eşinizden başkası olamaz, saçma sapan hareketlerini çok kibar çok kibar diyerek övüyorsunuz bir de. Ona neymiş elalemin çiğ köftesinden?

Regliyken kendi şortundan daha kısa şort nasıl giydi? Tarif ettiğiniz şortu ped varken kimse giymeyi tercih etmez.

Zaten şortla geldiği an bozulmuşsunuz buna bozulan tipler kıyafet vereceği zaman şortu saklamaktan çekinmez.

Üüfff yazarken sıkıldım daha çok açık var tutmuyor hikaye işte
Hayır da ne bekliyorsun istediğin gibi gelişmedi mi olay? Yalan mı söyleyeceğim, taşındigim için kaprilerim, 2 taytim ve şortlarım vardı, Ben önce tayti uzattım, ki hepsi aynı yerdeydi kendi seçti. Ben de ne diyebilirim.

Eşiniz yapınca kibarlık, kadın yapınca kocamda gözü var.
Nasıl ki eşinize toz kondurmuyorsanız kadına da bahane bulmayacaksınız.
Kadına şortu kendiniz vermişsiniz sonra vay efendim kocama kıçını mı döndü.
Ortamda tuhaf bir şey yok, ama eğer illa birini suçlayacaksak o kişi eşinizden başkası olamaz, saçma sapan hareketlerini çok kibar çok kibar diyerek övüyorsunuz bir de. Ona neymiş elalemin çiğ köftesinden?
Adamaklıı oku da öyle yorum yaz, senin niyetin de belli şeylerin sınırını çıkarmak, hassas yazdığımı farkında değil misn, benimki de soru farkında olsan böyle saçma mı yazardin

Kısa şortu madem neden verdiniz.Şort ve tayt teklif etseydiniz. Ayrıca evde paten kaymak ne sizde eşinizi kameraya almıssınız kusura bakmayın ama ergen gibi hareketler:işsiz:
Ama okumuyor musunuz yazdıgimi detaylı. Önce tayt teklif ettim yeni gözüküyor diye giymedi, kapri verdim rengi açık adetim dedi, geriye şort kaldı ben de bişey demedim

Hayır da ne bekliyorsun istediğin gibi gelişmedi mi olay? Yalan mı söyleyeceğim, taşındigim için kaprilerim, 2 taytim ve şortlarım vardı, Ben önce tayti uzattım, ki hepsi aynı yerdeydi kendi seçti. Ben de ne diyebilirim.
Senin hikayenin nasıl geliştiği bana ne katabilir veya ne eksiltebilir?

X