Arkadaşlar 2,5 aylık bebeğim hala kakasını yapmıyor başına gelen var mı ne zaman düzeliyor acaba

Kilo alımı falan güzel allaha şükür 1800 doğmuştu bugün tartıldık 4200 olmuş

Arkadaşlar bugün yine doktora gittik röntgen çekti bişey yok dedi bazen olabiliyor böyle dedi 3 gün sonra tekrar kontrol edecek orada bir hanımla karşılaştım oda zamanında kızının15 gün yapmadığını söyledi

Bağırsak düğümlenmesi gibi ciddi bir sorun yoksa zırt pırt doktora gitmeyin zaten hastanelerden nice hastalık kapıyorlar. Youtube’da Lucy’s Angels kanalı var yaptığı gaz masajlarını izleyin yabancıların videoları daha detaylı ve bilgilendirici bu konuda
Market malı olmadığına saf zeytinyağıı olduğuna eminseniz yarım çay kaşığı emzirmeden önce verin.
Son olarak yine zeytinyağına kulak çubuğunu yumuşatıp poposunu uyarabilirsiniz (ben bunu çok zorda kalınca yaptım hep yapmayın çatlak oluşursa daha kötü)
Bir de içeriği temiz maflor gibi probiyotik kullanın her sabah 6 damla bebek bunları uyguladığınızda düzene girecektir. Bazı doktorlar gaz damlalarına karşı sadece probiyotik yazıyorlar bence de en doğrusu bu

X