Arkadaşlar acil bakabilirsiniz misiniz ertesi gün hapıni iki ay içinde iki kez kullanan var mı acaba varsa veya bilgisi olan yardımcı olabilir mi ??

RoseeK

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2022
99
-4
Tam bir cinsel ilişki birliktelik olmadı çamaşırla sürtünme veya elleme tarzı şeyler oldu en son sekiz temmuzda adet oldum on birine kalmadan bitti ve 28 gunde veya daha erken olan biriyim bir ayi geçti günümde geçti bes altı Ağustos da olmam lazımdı şimdi niye böyle oldi gebelik riski varmi yoksa haptan mi lütfen yardım edinn çok kötüyüm benim hiç gecikmez o yüzden korku ya haptan hormonlar bozuldu ama hapi ilk aldığımda Mayıs sonunda böyle olmamıştı iki kez regl oldum düzenli gününde bu 11 temmuzda aldığımdan sonra regl olmadım ve belirti de yok neyse konuya gelcek olursam.ya haptan ya gebelik sizce hangisi Allah korusun gebelik ihtimalim var mi evli degilim çok korkuyorum yasayamam ben bisi çıkarsa Çarşamba erkek arkadaşımla eczaneden tesy alıp yapacağızz bakalm dualarınızı bekliyorum kk üyeleri

Senin işin gercekten duayla olmaz.bu kadar panik yapacaktın madem ki böyle işlere kalkismasaydin.gebe değilsin diyoruz ikna olmuyosun.al bı adet söktürücü adet ol sen de kurtul bizde.
Okb li biriyim bu kadar ustume gelinmeside yanlış yani empati biraz please evet de dua önemli yer gok dua demişler keske ama ben dedimki zaten ölmek istiyorum bişi olursada oldurrum kendimi ama öyle kolay değilmiş annemi bu dünyada bir başına birakamam adet söktürücü adi ne reçetesiz mo ose yarar mi kesin

Okb li biriyim bu kadar ustume gelinmeside yanlış yani empati biraz please evet de dua önemli yer gok dua demişler keske ama ben dedimki zaten ölmek istiyorum bişi olursada oldurrum kendimi ama öyle kolay değilmiş annemi bu dünyada bir başına birakamam adet söktürücü adi ne reçetesiz mo ose yarar mi kesin
Teste vereceğin parayla alacağın kadar ucuz.keske hamile değilsin denildiğine adet olup hamile kalanlar yerine olamayıp söktürücü içenleri arastirsaydin biraz.kimse bu kadar üstüne gelmezdi senin de

Teste vereceğin parayla alacağın kadar ucuz.keske hamile değilsin denildiğine adet olup hamile kalanlar yerine olamayıp söktürücü içenleri arastirsaydin biraz.kimse bu kadar üstüne gelmezdi senin de
Bilmiyordum hiç kullanmadim açıkçası araştırmadım da himm testde çizgi filan çıkarsa yanarim ben biterim göğsüm ağrıyor sizce nedenn tammda benim ilk sonuçta cahilliğime verilsin cidden çok kötüyüm ağlıyorm korkuyorum her sey belirsiz sürekli lavabo gidip kontrol edioo regl olmuş muhum diye aşırı takıntılı maalesef

Bilmiyordum hiç kullanmadim açıkçası araştırmadım da himm testde çizgi filan çıkarsa yanarim ben biterim göğsüm ağrıyor sizce nedenn tammda benim ilk sonuçta cahilliğime verilsin cidden çok kötüyüm ağlıyorm korkuyorum her sey belirsiz sürekli lavabo gidip kontrol edioo regl olmuş muhum diye aşırı takıntılı maalesef
Şimdi sana yalancı pozitif veren bı test gelir yanariz.testlerden uzak dur sen söktürücü iç.

Ya allah aşkına aklına karpuz kabuğu düşürdün bide bunun için konu açacak şimdi hhahaha 😅
Hahhahahaha kafası dağılır belki biraz araştırma yaparak başka türlü olmuyo🤣adet oldum mu diye bakmaktan adeti gelemedi bı türlü belki unutur da kendiliğinden gelir hepiniz kurtuluruz 🤭

Ya allah aşkına aklına karpuz kabuğu düşürdün bide bunun için konu açacak şimdi hhahaha 😅
Eşeğin demeyi unutmussinuz sag olun ya en azından öyle bir yakıştırma yapmamisiiz doğrudan yok acmam son günlerim belki de

Hahhahahaha kafası dağılır belki biraz araştırma yaparak başka türlü olmuyo🤣adet oldum mu diye bakmaktan adeti gelemedi bı türlü belki unutur da kendiliğinden gelir hepiniz kurtuluruz 🤭
Ben bu konuların son bulacağına dair inancımı kaybettim ela 😅

Ahaa benim kafa başka yerde aklim başka yerrde gözüm sürekli kk ekraninda artık çok bunaldım okuyup okuyup yorumlamaktan kendime göğüs ağrısı var rehle ilgilidir olabilir mi stresten değil reglim çünkü stresten genelde erken oluor benom veya 28 gunde kav gün geçti bekliyorum gelmez oldu ölürsem herkes kurtulur benden ne güzel olur

Ahaa benim kafa başka yerde aklim başka yerrde gözüm sürekli kk ekraninda artık çok bunaldım okuyup okuyup yorumlamaktan kendime göğüs ağrısı var rehle ilgilidir olabilir mi stresten değil reglim çünkü stresten genelde erken oluor benom veya 28 gunde kav gün geçti bekliyorum gelmez oldu ölürsem herkes kurtulur benden ne güzel olur
Yalnız göğüs ağrısı hamilelik belirtisi de biliyosun dimi 😔

X