Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Arkadaşlar acil fikrinize ihtiyacım var

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

Vippo33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2021
16
13
25
Yakında evlenicem mobilyalarımı ferdore mobilyadan almayı düşünüyorum. Tanıdık bir yerden alıcaz ve sadece bu marka var. Daha önce kullanan tecrübe edinmiş olanlar var mı memnun mu? Bilgi verirseniz çok mutlu olurum.

En iyi marka deyip parayı bastığın en beteri çıkabiliyor. Sen markaya takılma ben ferdoreyi duydum iyi ürünler çıkarıyor yeterli ileride de kullanışlı ürünler sec su an için classlıktan minimalist düzen evlerde egemen oluyor daha spor daha sade bilgin olsun 👍🏻

Köşeleri sivri olmamasına dikkat edin. İlerde çocuk olunca çarpıp keskin köşeler zarar veriyor. Biz evlenirken çok eşya almamıştık sonrasında eşyaları değiştirirken buna dikkat ettik, evimizdeki bütün eşyaların köşeleri yuvarlaktır.

En iyi marka deyip parayı bastığın en beteri çıkabiliyor. Sen markaya takılma ben ferdoreyi duydum iyi ürünler çıkarıyor yeterli ileride de kullanışlı ürünler sec su an için classlıktan minimalist düzen evlerde egemen oluyor daha spor daha sade bilgin olsun
Bende öyle düşünüyorum marka diye gidip bir sürü para vermek istemiyorum kayınvalidemlerin tanıdığı bir yermiş burdan alalım dediler kırmak istemiyorum da. Cevapladığınız için teşekkür ederim 🤗

Köşeleri sivri olmamasına dikkat edin. İlerde çocuk olunca çarpıp keskin köşeler zarar veriyor. Biz evlenirken çok eşya almamıştık sonrasında eşyaları değiştirirken buna dikkat ettik, evimizdeki bütün eşyaların köşeleri yuvarlaktır.
Teşekkür ederim dikkate alıcam 🤗

X