Arkadaşlar acil yorumlariniz bekliyorum lutfen ilgilenin bu konuyla goruslerinize ihtiyacim var

Mervebkdmr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2017
11
0
Merhabalar benim bi arkadasim cok zor durumda yorumlarinizi bekliyormBu arkadasim erkekbundan 4 sene once evli bi kadinlacinsel iliskisi oldu bicocuk oldu kadin bu cocugu dogurdu ve arkadasimin basinabela oldu arkadasim maddi manevi destekte bulundu yasadigi sehri terk etti sevdigi kizdn ayrildi derken cok zor zamanlar yasadi arkadasm askere gitti baglari kopardi ama arkadasimin akli cocukda tabi ailesi hic bisey bilmiyo arkadasim 24 yasinda ama ailesine kesinlikle soyleyemedi ve bugun o kadin baska bi erkekle iliskiye giriyo ve video cekiyo bu videoyu da cocuga 4 yasindaki cocuga cektirip arkadasima gonderiyo pislik beynimden vurulmusa dondum ya neyse tek dusundum sey cocugun o kadinda kalmamasi simdi bu arkadasm ne yapsin bi care soyleyin ailesine soylese cocugu alsa olmyo kadn da kalsa asla olmazAllah askina beynim durdu cocuga cok uzuluyorm tesekkur ederim simdiden yorumlariniz icin arkadaslar

Kadın çocuğunun gözü önünde başkasıyla ilişkiye girip bunu da kızına videoya çektiriyor! :işsiz:
Dna testi yapılmış mı nerden bu kadar emin onun çocuğu olduğundan? Kocasını aldatan gizli işler çeviren bir kadına güven olur mu? Bence o video meselesi de yalandır.

Bence de konu sahibi erkek..
Erkekse pedofili olması lazım yok küçük çocuk videoya çekti yok bilmemne. Kadındır inşallah. Ama anlatılanlar çok uc. Ve neden sürekli dün bugün açılan hesaplarla böyle uc konular açıyorsunuz? Vaktiniz mi bol anlamadım ki

Kadin ayni kadin video da belli gozukuyor bebegin sesi geliyo nereye cekiyim filan derken kamerayi kendine ceviriyor kesin net bi sekilde belli pislik kadinin yaptigi yorumlariniz icin tesekkur ederim

Kadin ayni kadin video da belli gozukuyor bebegin sesi geliyo nereye cekiyim filan derken kamerayi kendine ceviriyor kesin net bi sekilde belli pislik kadinin yaptigi yorumlariniz icin tesekkur ederim

O kadının bunları yaptırması için uyuşturucu bağımlısı filan olması gerek kendinde olmaması gerek. drum bu kadar ciddi ise polise şikayet edin de elinden alsınlar çocuğu. Elinizde kayıt varmış madem. Saçmalıyorsunuz buraya konu açarak!!!

Biz de zaten olayin ciddiyetinin farkindayiz ve en kisa zaman da kadin icin gerekli islemi baslatacagiz sadece bu durumun şokunu yasiyoruz dediginiz gbi insan olan akli denyesi yerinde olan birisi bunu yapmasi normal degil hele de bunu yapan bir annee sadece goruslerinizi almak istedim zaten cok sacma konular paylasan insanlar var yok sevgilimle iliskiye girdim kizlik dikilir mi ustume bosaldi hamilee kalir miyim hayir yani bunlara cevap veriliyo da insan gbi bu konuya mi cevap verilmiyo Allah askina bayanlar insanlik disi bi durum soz konusu akil almaya cozum bulmaya calistik ama cok yanlis anlamissiniz durumu yine de tesekkur ederim gorusleriniz icin iyi aksamlar

Canım benim polise git diyorum işte madem böyle bir durum var. Bunu akıl edemiyor musunuz? Neyin şoku yani insan böyle birleye şahit olunca ilk fırsatta polise gider. Bide video var diyorsun elinde. Zaman kaybediyorsun çocuğu düşünüyorsan devlete bile vermeye razı olursun o kadının elinde kalmasından iyidir. Zamanla da baba alır yanına bu kadar basit.

Canım benim polise git diyorum işte madem böyle bir durum var. Bunu akıl edemiyor musunuz? Neyin şoku yani insan böyle birleye şahit olunca ilk fırsatta polise gider. Bide video var diyorsun elinde. Zaman kaybediyorsun çocuğu düşünüyorsan devlete bile vermeye razı olursun o kadının elinde kalmasından iyidir. Zamanla da baba alır yanına bu kadar basit.
Peki Tsekkur ederim

Kadın çocuğunun gözü önünde başkasıyla ilişkiye girip bunu da kızına videoya çektiriyor! :işsiz:
Dna testi yapılmış mı nerden bu kadar emin onun çocuğu olduğundan? Kocasını aldatan gizli işler çeviren bir kadına güven olur mu? Bence o video meselesi de yalandır.
+1

X