Arkadaşlar Allah rızası için cvp verin

sessizbiryagmurum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2016
18
7
30
Mrblar ben 11haftalık bebeğimi düşürdüm. Ekimin 15inde. Ekimin 25i gibi kanamam başladı. Kasımın ortalarnda parçalar düşürmeye başladım. Ama her ağır yemekte kusmalarmda devam etti. Taa ekimin 25inde başlayan kanamam aralıkın8i olmasına karşın bitmedi. Tabii şuan ki kanamam kahverengileşti. Ama kasıklarmda ağrılar var midem de yanıyor üstelik kusup duruyorum. Köydeyim diye doktorada gidemedim bana cvp verin lütfen

Canım parça kalmış olabilir arkadaşın dediği gibi... bende 1 hafta önce 9 haftalik Bebeğimi aldılar elhemdulillah öyle bi sıkıntım olmadı bi git doktora kesin

KanIn gidiyor halin olmaz tabiki kuzum kullandığın ilaç falan varmı yada esin bi yardimci olsun kesin git bu kadar kanama olmaması lazım

Canım eğer yogun bir kanama ise mutlaka Dr git ..hatta yarın da git bir baksin eğer gebelik hormonları devam ediyorsa normal bulantı bence ..ama benim kalbi durduğunu anlamıştım bulantı kesilmiş göğüsler hissizlesmusti. . Sende daha devam ediyor.bence en kisa zamanda Dr git kontrole.

Canım eğer yogun bir kanama ise mutlaka Dr git ..hatta yarın da git bir baksin eğer gebelik hormonları devam ediyorsa normal bulantı bence ..ama benim kalbi durduğunu anlamıştım bulantı kesilmiş göğüsler hissizlesmusti. . Sende daha devam ediyor.bence en kisa zamanda Dr git kontrole.
Biliyor msn bugün karnım çok sancılandı tuvalete gittim ve çok kötü ağrı girdi sıktım kendimi sonra ayağı çıktı ayağını çekerken kafatasına kadar çıktı erkek çocuğuymuş ağlıyorum şu an :'(

X