Aşılama arkadaslar ası yaptırdım yardım edin

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
L

larra

Ziyaretçi
arkadaslar yılbası aksamı ilk asımı yaptırdım doktor onbes dakika yatırdı ve normal hayatına devam edebilirsin dedi.bende oyle yaptım ilk oldugu ve sorunlar oldugu icin tutucanı sanmıyorum.ama bi umut işte benim sorum cok afedersiniz vajınamda ağrı var boyle olanlar lutfen yardımınıza ihtiyacım var ne olabilir

canım aynı şikayetler bendede olmuştu bel agrısı vajınada agrı 15dk degıl yarım saat yatmıştım hastanede ilk aşılamamdı tutmadı ama benım eşımın spermlerı duşuk oldugu için sımdı bu ay ikincı aşılamam yapılacak inşşşşşşşşşşşş tutar aşılaman canım

seranalar benim vajinadaki ağrım sürekli oluyor ası yapılınca olusan bişey değil yani.adetime on gün kalada kasıklarımda ağrılar baslıyor doktor hicbisey olmadıgını ve benım buyuttugumu soylüyor ama degil ben kendimi biliyorum ama neyimin oldugunu anlayamadım.zaten hgs de tuplerim once kapalı cıktı sonra doktor bidaha cekelim dedi acılır bunlar cunku kısmen kapalı acarız dedı bir ay sonra tekrar cekti ve acıldı dedi ama geciş cok rahat degil dedi.esimdede sperm hareketi dusuk anlıycan sorun cok
biraz uzattım ama benim hikayemde bu.sana sorum vajinadaki ağrın hep oluyormu

yok benım aşılamada olmuştu doktorunla ıyıce konuş neden oluyormuş

merhaba vajinada değil ama benimde sürekli bir ağrılarım var adet olucakmışım gibi. Aşılamadan sonra beni odada tam iki saat yatırdılar. yastıksız ve dümdüz. Hatta aşılamanın yapıldığı yerde servise almadan da 20 dakika yatırdılar..

X