Aşılama arkadaşlar bebek olsun diye aktardan alınan bitkileri dr danısmadan kullanmayalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

cigdem02

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2009
35
0
40
sagdan soldan duyup yapılan bitki karışımları bazen farklı hastalıklara ve kısırlıklara yol açabiliyormuş dogal bitki ne olabilir deyip kullanıyoruz ama sonuçları agır olabiliyor .

benim bi arkadaşım civan perçemi aslan pencesi kullandı tamam hamile kaldı ama ohss oldu...normalde yumurtlama ilaçlarını kullanalarda oluyo ama oldu işte...

evet bende bi kaç duyum aldım birde doktordan da dinledim 2 bitki aynı anda kullanıldıgı zaman farklı hastalıklara yol actıgını söylüyor derdimize derman olsun diyoruz da herzaman ii sonuc vermiyor

doktorun verdiği ilaçlar dışında birşey kullanmamak lazım ben internetten okuduğum yumurtaları çoğaltmak ve büyütmek için olduğu söylenen bal çörekotu ve tarçın karışımını kullandım hemde regl den sonra bir ay boyunca. ertesi ay doktora gittiğime birsürü kist oluşmuştu yumurtalarımı büyütmüş çoğaltmış ama çatlayamadıkları için birsürü kist olmuştu .kasıklarımda şiddetli ağrılar olmuştu .tabi ben çok fazla kullanınca bu karışımı kistler çok oldu ve iki ay doğum kontrol hapı kullandı geçsinler diğe. tedavimi ertelemek zorunda kaldım. sonra aşılama ve tüp bebek yaptırdım ama olmadı ekimde inşallah ikinci tüp bebek için gideceğiz. bu karışımları tedavi aşamasında kullanmamak lazım. insan herşeyden medet umuyor. Allah hepimizi bebeklerimize kavuşturur inşallah kavuşturur

arkadaşım eğer tek çaren tüp bebekse bence bitkilerle zamanını harcama derim sen önce Allaha sonra doktorlarına güven inşallah iyi sonuç alacaksın.Bende tüp bebek yaptırdım tuttu ama bebeğimin kalbi atmayıca aldırdık şimdi dondurulmuşlarımı kullanıcaz inşallah bu defa sonuç iyi olacak ben umudumu hiç kaybetmiyorum ve kafama tokadan başka bişey takmıyorum lütfen sende öyle ol .ALLAH YARDIMCIN OLSUN

X