Gebeliğe Hazırlık Arkadaslar ben düşük yaptım şimdi ne zaman sonra cocuk düşünmem lazım.. arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kürtaj oldun mu 2 ay önce kürtaj olmadan düşük yaptım tam 1 ay sonra adet oldum şimdi hamileyim 6+6 günlük kürtaj olmadan düşük yaptığım için bekleme gerek kalmadı

Kürtaj oldun mu 2 ay önce kürtaj olmadan düşük yaptım tam 1 ay sonra adet oldum şimdi hamileyim 6+6 günlük kürtaj olmadan düşük yaptığım için bekleme gerek kalmadı
Bende doktora mesaj attım oda dediki vücut kendi atar dedi
Kürtaj olmadım daha dün düşük oldu

Kürtaj oldun mu 2 ay önce kürtaj olmadan düşük yaptım tam 1 ay sonra adet oldum şimdi hamileyim 6+6 günlük kürtaj olmadan düşük yaptığım için bekleme gerek kalma

Eger kürtaja gerek kalmaz kendiliğinden düşerse 1 adet dönemi beklemen yeterli olur canım. Rabbim kucağını boş bırakmasın en kısa zamanda kavuştursun inşallah bebişine ❤️
Ama az az geliyo öyle parça gelmiyor daha erken mi ya iki gün oldu çünkü düşmesi için

X