arkadaslar cok acil

içini ferah tut bak bu kadar stres adetini geciktiriyor hamile değilsin kan testi kesin sonuçtur ve ayrıca kendi testlerinde de çıkmamış.ben hamile kaldığımda hemen 2.çizgi belirginleşiyor hem de adet günümde takma kafana biraz rahat ol sakinleş adetin gelir.

sagokey şekerim bak 5 gun gecikmiş bir adet döngusunde eger hamilelik varsa
(ki ben bu ihtimali düşünmüyorum bile) eczanede satılan testlerde ve kan testinde çıkar ben henuz adetim gecikmeden bebişim 1,5 haftalıkken kan testi ile ögrenmiştim..sırf bu yuzden vakit geçmek bilmemişti..hiç unutmam....hem bak melek_law göndrrdiği resimde herşey açıkca sorulmuş:KK66:

Sagokey`cim sen kac yasindasin?

Bence bir kadinin nasil hamile kalacagina dair bir bilgisi olacak kadar olgun olman gerekir diye düsünüyorum...Yani ceketini üstüme atti acaba hamilemiyim gibi vb. sorular soracak kadar kücüksen bence yasadigin iliski düzeyinede biraz dikkat etsen senin ve gelecekteki psikolojin icin cok cok daha iyi olur....

Sagokey`cim sen kac yasindasin?

Bence bir kadinin nasil hamile kalacagina dair bir bilgisi olacak kadar olgun olman gerekir diye düsünüyorum...Yani ceketini üstüme atti acaba hamilemiyim gibi vb. sorular soracak kadar kücüksen bence yasadigin iliski düzeyinede biraz dikkat etsen senin ve gelecekteki psikolojin icin cok cok daha iyi olur....

arkadaşa katılıyorum,
şimdi ilkokul çocukları bile nasıl hamile kalınır biliyor

sagocuğum sen ya ne yaptığının farkında değildin
aklın başına gelince sadece sürtünmede kaldın zannettin,

veya gerçekten çok safsın

X