Arkadaşlar çok fazla kilo almaya başladım bir zayıflama yöntemi duydum sizce olmalimiyim

Elfbysl

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2023
48
14
22
Arkadaşlar öncelikle bacaklarımda dolaşım bozukluğu var bu yüzden bacaklarım çok şişti ve kalinlasti gunluk hayatta oturarak çalışmaktayım işim gereği geçenlerde bir zayıflama tedavsii duydum tesadüfen akrabadan bir devlet Hastanesi'nde herhangi bir doktor ozon tedavisi yapıyormuş zayıflatma vs farklı farklı alanlar varmış randevu aldım siz hiç ozon tedavisi yaptinz mi sonuç aldınız mı herhangi bir kilo kaybı yaşadınız mı veya bunun haricinde bana onerebileceginiz ne olabilir spor yaptım hiçbir şekilde düzelmiyor arkadaşlar dolaşım bozukluğu için de ilaç kullanıyorum bacaklarım ust bedenime göre çok kalın önerileriniz neler

Zayıflamanın tek yolu az yemektir.
Spor konusuna gelince
Ağırlık çalışmanızı tavsiye ederim.
Ağırlık çalışın ki kaslarınız büyüsün ve daha düzgün bi fiziğe sahip olun.

ozon işster major yani damardan ister makattan isterse de sauna olsun (ki tüm formlarını deenyimlemiş biri olarak söylüyorum) : kesinlikle zayıflatmaz son günlerde son 15 senedir olmadığı bir kiloya çıkmış, düzenli tüm sporları yapan oıl-olarak beslenmenizi ponçikleştirin ve antiaging olarak takviye olarak tercih edin diyorum...

X