Gebeliğe Hazırlık Arkadaşlar çok önemli yardımcı olabilirseniz çok sevinirim 🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

My_Moonlight06

Do it today or regret it tomorrow!!!
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2016
7.915
12.321
35
Sevgili tecrübeli anneler benim durumu biliyormusunuz ben regli olmadım baya baya geçti olmadım dr gittim burada kan testi yapmıyorlar hormon bakmıyorlar idrar verdim negatif dedi 4mm dedi rahim bu şekilde tutmaz zaten dedi ve tüp bebek bile tavsiye etmem şuanda dedi.geçen ay Ovulasyon takibi yapmamıştım ama herzamanki belirtilere göre değerlendirmiştim.yalnız doktor gebelik yol dediği gibi olmazda dedi hatta hiç folekül yok dedi ( ben amh hep iyi çıkardı ) şimdi yumurtalarım yoksa ben menapoza giriyorum demekki bana bir ilaç verdi chlormadinon 2 mg sanırım adet söktürücü bilmiyorum My_Moonlight06 My_Moonlight06 bilen arkadaşlar yazarsa ilaç hakkındada ve bu genel görüş hakkında sevinirim ilaveten bugün sıvı alımına dikkat ederek 2 test yaptım birisi lh diğeri hcg ikisinide atıyorum buraya folekül yoksa lh neden yüksek bu kadar kafam çok karıştı bilen varsa daha önce yaşayan yazsın belki duydunuz belki bir yakınızda oldu bilmiyorum işte.. ben başka bir doktor daha araştıracağım bundan randevu alabilmem aylarımı aldı ama şansımı deneyeceğim sizlerden yorum bekliyorum
Arkadaşlar Ginnys Ginnys bacım için açtım topiği... Yukarıda alintisini paylaştim.. konuyu ozetmelek adına.. aranızda Almanya Mannheimda olup yada herhangi bir tandığı varsa.. Burada bildiğiniz iyi bir Türk kadın doğum doktoru varmi? Bilen olursa yazabilir mi lütfen.. çok önemli ..

Arkadaşlar Ginnys Ginnys bacım için açtım topiği... Yukarıda alintisini paylaştim.. konuyu ozetmelek adına.. aranızda Almanya Mannheimda olup yada herhangi bir tandığı varsa.. Burada bildiğiniz iyi bir Türk kadın doğum doktoru varmi? Bilen olursa yazabilir mi lütfen.. çok önemli ..
Canım çok teşekkür ederim inşallah görüp yazanlar olur belki güzel bir doktor bulurum ve belki hemen randevu da alırım.benim için dua et bekleyelim herşey güzel olur umarım

X